• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

300 L holland

barbus

Kertész szaki
sziasztok,

Zsolt vagyok Marosvasarhelyrol , 27 eves , reg ota foglalkozom akvariumokkal, most egy setupot szeretnek bemutatni ami erett koraban igy nezett ki :

SN855004_zpsc449bbaf.jpg


nehany szo az akirol:

300 L, eheim 2028 as kulsoszurovel, 2x 54 W os megvilagitas, co2 palackos rendszer, EI tapozas, heti 50 % vizcsere.
 
koszi :)

kulonbozo talajokat probaltam ki kulonfele beallitasokkal : ada Malaya, dupla ground, manado es aquabasis, dennerle
toltok kepeket arrol is ahogy tobb idom lesz.
 
nem jelennek meg a kepek , ami erdekes , mert eloszor is igy linkeltem be es mukodott .
valami otlet?
 
nem jelennek meg a kepek , ami erdekes , mert eloszor is igy linkeltem be es mukodott .
valami otlet?
talán az a gond, hogy a fórumra fel lett töltve valami helyesírás javító program
A beágyazott képek linkjeit is javítja a rendszer, szóval ha a*ksi néven mentem el a képet, amit aztán feltöltök egy képtárolós oldalra, akkor az a link nem működik.
(Amúgy én nem használok ilyen szavakat, soha... :oops:) :)
 
a sok növényes tapasztalatod és a sok kipróbált talaj után melyik típust ajánlod?

A legjobb novekedes es a leggyorsabb az ADA malayaval volt, viszont mas talajokkal is lehet szep eredmenyeket elerni :).
A Malaya gyorsan szetporlad kb 1, 5 evet tartott nalam, viszont azonnal hasznalhato ellentetben az amazoniaval ami nh4 - t noveli.
 
Ismerős az akvárium, kaptam belőle parvulát, blyxat, vörös lostust stb.
Kiváncsi vagyok bevált-e az Amazonia. (y)

Az Amazonia alakulo felben van , meghuzta magat a sotetben a medence aljan de mar a felenel tartok , hogy halak is keruljenek bele meg novenyek.
Jelentkezem majd az ujdonsagokkal.
 
Utoljára módosított:
Én 240essel vagyok... Csak kizárólag slagga vagyok hajlandó vízcserézni... Az első feltöltés lábosos volt meg 4 embernek 2 óra... :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére