• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Blue world

Blue diamond nálam mindig van eladó. :)

Viszont.

Mivel már van tapasztalatod, nem próbálod meg a picikét igényesebb fajokat, mint pl. narancs tigris? Van az is szép állomány nálam, ha gondolod.
 
Blue diamond nálam mindig van eladó. :)

Viszont.

Mivel már van tapasztalatod, nem próbálod meg a picikét igényesebb fajokat, mint pl. narancs tigris? Van az is szép állomány nálam, ha gondolod.
Még 2-3 hétig nem aktuális, de a kékek tetszenek, és tudom,hogy neked szépek vannak.
 
HELP!
Ma vettem ezeket észre. Sokan vannak. Ne kérdezzétek hol voltak eddig!!!
20180320_133240.jpg 20180320_133311.jpg
Vegyszert nem akarok. Endler guppik vagy páncélosharcsák megennék ezeket?
 

Attachments

  • 20180320_133333.jpg
    20180320_133333.jpg
    314.9 KB · Megtekintések: 0
én túl jól tartom a guppikat mert nem ették fel... bár lányokat nem mertem berakni mert a garnikat is felennék :)
Ha ilyen sokan vannak akkor idő kell bárminek is hogy megegye, vagy jó sok hal kell hozzájuk.
Ilyenek szerintem mindig vannak az aljzatban csak amíg nincs sok hogy 'gyep' legyen belőlük nem zavaróak, sőt legalább tisztítják az aljzatot.
Ha kipróbálnál endlereket lízingelek neked néhányat... épp van egy jó tucat ifjoncom ami várja a jobb időt hogy a kerti tóba költözzön, addig úgysem tudok velük mit kezdeni. Dobj egy privátot ha érdekel ;)
 
Nálam az aljzatot a pandák, a fenti rétegeket az urok tartják rendben. Bár a múltkor, amikor a betta átkényszerült az ívató hálóba, valamitől nagyon elszaporodtak (elmaradt vízcsere, szabálytalan kajáltatás). Néha látok gócpontokat, a kis rohadékok az akvárium ragasztása alatt élnek, azokat fecskendővel le szoktam szívni, majd kapnak egy adag carbo fürdőt, csak hogy tuti kinyiffanjanak. Ha van türelmed, én fecskendőzném őket a helyedben. Mármint felszívni, nem carbozni.

Ja látom már, kérdezted a harcsákat. Szerintem simán felennék őket, csak tényleg idő kell majd nekik is.
 
Átrakom ide a Yellow fire akváriumból az Endlereket. Mivel azok főleg a vízoszlopban mozognak, szerzek valamilyen páncélosharcsát és kövérre hízlalom őket a kis férgekkel.:vamp:
 
Átrakom ide a Yellow fire akváriumból az Endlereket. Mivel azok főleg a vízoszlopban mozognak, szerzek valamilyen páncélosharcsát és kövérre hízlalom őket a kis férgekkel.:vamp:
Hajrá. :D Szerintem ne is nagyon adj nekik más kaját. Aggódtam a planáriák miatt, múlt héten láttam egyet az üvegen, egy nagyon picit, azóta reggel-este árgus szemekkel nézem a talajt a férgek utána kutatva, de semmi. Szerintem a pandák számlájára írható. (y) És így legalább biztosítva van a halacskáknak egy kis élő eleség diéta is.
 
Back
Oldal tetejére