• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 27L- Nyári Palota

Sziasztok,
a maradék prl csapat kiegészült a @Keinrath Adrian -féle felmentő sereggel, most ismét nagy a nyüzsi.
Egy csomó lángmohát, meg egyéb gazt kidobáltam, az látszik, hogy az Amazonia Light jobban mulmosodik, mint a szomszédos Ista ph5.5 talaj.
Újraindítani nem nagyon van kedvem, a növények jól érzik magukat, a planáriákkal majd kell valamit kezdenem.
 
Jó rég nem írtam a naplóba, ma sem tettem volna, ha nem úgy kezdődik az év, hogy meglátom a szűrő nem nyomja a vizet a poppyból.
Kinyitom a szekrényt, hallom, hogy morog a 2211. Jobban szeretem sokkal a hátsófali sszűrőakváriumokat, több okból előnyösebb, de ez így indult és nem volt időm még üveget vágatni mögé. A tartalék vízpumpámat is fel kellett használnom a másik akváriumhoz ahol pont 24.-én délelőtt adta meg magát a szűrés egy áramingadozás után.
Szóval szédszedtem a szűrőt és érzem,hogy kotyog a rotor kerámiatengelye.... fasza, holnap mehetek alkatrészt kajtatni, talán nyitva lesz a Ficánka...
Jól indul ...
 
Jó rég nem írtam a naplóba, ma sem tettem volna, ha nem úgy kezdődik az év, hogy meglátom a szűrő nem nyomja a vizet a poppyból.
Kinyitom a szekrényt, hallom, hogy morog a 2211. Jobban szeretem sokkal a hátsófali sszűrőakváriumokat, több okból előnyösebb, de ez így indult és nem volt időm még üveget vágatni mögé. A tartalék vízpumpámat is fel kellett használnom a másik akváriumhoz ahol pont 24.-én délelőtt adta meg magát a szűrés egy áramingadozás után.
Szóval szédszedtem a szűrőt és érzem,hogy kotyog a rotor kerámiatengelye.... fasza, holnap mehetek alkatrészt kajtatni, talán nyitva lesz a Ficánka...
Jól indul ...
Akkor szülinapi meglepetés mára egy új rotor!😁
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére