• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 27L- Nyári Palota

Ph 5,9 ,
az Amazónia Light talaj és a BioRio kombó tényleg működik.
A növények köszönik jól vannak, a final-alga eltünt, az akváriumba beköltözött egy 5-ös boraras csapat.
Picik, talán nem bántják a garnélákat, viszont megjelent valahonnan pár planária - és miután a low tech nanóból is az ő megjelenésük után tűnt el a kukac - gondoltam teszek egy próbát velük. Ha abajgatnák a növendék garnélákat akkor költöznek. Nem olyan szép színesek, mint a Karácsony - félék, de azért így is tetszetősek.
Hőmérséklet tartósan 23-23,5 fok, venti-I fokozaton.
 
A majdnem szomszéd Sz.H. segítségével beköltözött egy 15-ös Szépe-féle PRL banda + hozzájuk is társult egy 5 főből álló cory pygmeus csapat.
Egyből megtelt a kocka élettel.
Alga továbbra sincs, a 2211 szépen teszi a dolgát, a bucék gyönyörű zöldek, szeretik a Dennerle Scapers Light fényét.
 
@nemjo Józsi, feléd nagy a csend mostanában. Mi a helyzet az akváriumokkal, garnélákkal?

Hello. Viszonylag nagyot fordult az életem, elköltöztem Pécsről.

Az akváriumok mennek, ebben ép most volt egy fura eset, gyakorlatilag az összes prl-em eltűnt, pedig korábban szépen szaporodtak is. A megnövekedett ammónia-szintre gyanakszom, hogy mitől azt nem tudom. A csigák, coryk jól vannak +a pár neo is akik benne laktak. Egy ideje ebben az akváriumomban volt planária, sajnos egy meggondolatlan beszerzéssel hurcoltam be. Egy komolyabb írtás után újratelepítem majd, a növények jól vannak - szépen nőnek. Az akvárium mellett van a blue boltos 45-ös - az hibátlanul megy.
 
Hello. Viszonylag nagyot fordult az életem, elköltöztem Pécsről.

Az akváriumok mennek, ebben ép most volt egy fura eset, gyakorlatilag az összes prl-em eltűnt, pedig korábban szépen szaporodtak is. A megnövekedett ammónia-szintre gyanakszom, hogy mitől azt nem tudom. A csigák, coryk jól vannak +a pár neo is akik benne laktak. Egy ideje ebben az akváriumomban volt planária, sajnos egy meggondolatlan beszerzéssel hurcoltam be. Egy komolyabb írtás után újratelepítem majd, a növények jól vannak - szépen nőnek. Az akvárium mellett van a blue boltos 45-ös - az hibátlanul megy.
helló üdv ujra!a nézők sorában! prl van dögivel arra ne fájjon a fejed! :D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére