• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 27L- Nyári Palota

akkor nem értem. Mi lehetett a baj?
Betegség?
kaja utän jöttek fel megint a vizfelszinre, eszrevettem keves vizet csereltem az volt a baj! mivel nitritet mertem igy csak is amonia lehetett ahogy evavigh is irta, ami miatt 1-1.5 ora leforgäsa alatt megmurdelt vagy 50-60 db. rögtön haza a melobol 80-90% vizcsere kapirgälnak toväbb az elök! ha több vizet cserelek elsöre akkor nincs ez a vesz! több mint 100 an voltak..
 
Szerintem Csillától vagy a GA-ból jött, az én állományom más árnyalatú.
Elő őrsként került az akváriumba még a crs-ek előtt - aztán itt ragadt valahogy ...
 
Szerintem Csillától vagy a GA-ból jött, az én állományom más árnyalatú.
Elő őrsként került az akváriumba még a crs-ek előtt - aztán itt ragadt valahogy ...
Ja, erre mondtad, hogy mehet a levesbe, mert nem olyan szép fedett és erős színezetű, mint a tieid, pedig nálam ezek voltak a legtutibbak.:rolleyes:
 
Ja, erre mondtad, hogy mehet a levesbe, mert nem olyan szép fedett és erős színezetű, mint a tieid, pedig nálam ezek voltak a legtutibbak.:rolleyes:

A nagyok nem ebbe az akváriumba jöttek - ő a 45p-s optiból került át ide, még a crs-ek előtt, de simán származhat a te egyik narancs sakurád és valamelyik már ott tartózkodó kereszteződéséből. Kis méretű volt, itt kupálódott ki, de tényleg nem tudom pontosan melyik vonal, minden estre már láttam. pár ifjoncot.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére