• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

25 literes nano, Ryuboku stílusban.

inadsz said:
Úr isten :shock:
Hát ez hatalmas lett, a front szinte teljesen sötét a narrow miatt.
Nekem így már nem nagyon tetszik, de még így is elfogadnám :)
Tudod már mi lesz helyette? iwagumi vagy marad ez a fás dolog?
Fullra szét szeded vagy csak átalakítod?

Iwagumit biztos nem csinálok. Ha lenne mondjuk öt akváriumom, akkor lehet az egyik az lenne. ;)
A fás, köves téma marad, de túlnyomó rész mohákat szeretnék növény fronton. Élővilág szempontjából nagyobb hangsúlyt szeretnék fektetni a garnélákra, de persze valamennyi halacska menne bele. Még spekulálok, hogy low vagy hi-tech felé menjek.
 
Apám! Brutális ez a Narrow. Remélem méltó helyre kerül a nagy akiban ;)
 
durva lett, azért van valami természetes ahogy ez a buja narrow a felszínt súrolva és a fát körbe ölelve leledzik az akiban. Mint egy patak folyásában lévő növényke.

De tény hogy az akiból már semmit sem látni. Reméjük még vagy 5x ekkora lesz a nagy akiban. :D
 
viktorlantos said:
durva lett, azért van valami természetes ahogy ez a buja narrow a felszínt súrolva és a fát körbe ölelve leledzik az akiban. Mint egy patak folyásában lévő növényke.

De tény hogy az akiból már semmit sem látni. Reméjük még vagy 5x ekkora lesz a nagy akiban. :D

Vik! Nem patak, hanem folyó, At the river side! :D
 
Levinen said:
viktorlantos said:
durva lett, azért van valami természetes ahogy ez a buja narrow a felszínt súrolva és a fát körbe ölelve leledzik az akiban. Mint egy patak folyásában lévő növényke.

De tény hogy az akiból már semmit sem látni. Reméjük még vagy 5x ekkora lesz a nagy akiban. :D

Vik! Nem patak, hanem folyó, At the river side! :D


pff pláne.. ;)
 
Szia Levi!
Mielőtt eldöntötted, biztos jól átgondoltad, hogy már nem üzemelteted tovább ezt a nanot(ami egyébként csodálatos ;) ). Én azonban biztos vagyok abban, hogy a készülőben lévő 182 l-es akid lesz olyan, mint a nanod, ha nem különb. Sajnálom, hogy a kicsit befejezed, viszont már nagyon kíváncsian várom az új akidat.
 
pecas62 said:
Szia Levi!
Mielőtt eldöntötted, biztos jól átgondoltad, hogy már nem üzemelteted tovább ezt a nanot(ami egyébként csodálatos ;) ). Én azonban biztos vagyok abban, hogy a készülőben lévő 182 l-es akid lesz olyan, mint a nanod, ha nem különb. Sajnálom, hogy a kicsit befejezed, viszont már nagyon kíváncsian várom az új akidat.

Szia Pecás

Igazából azt írtam, hogy olyan formában nem üzemelem tovább, ahogy eddig volt. Így nem is lehetne. Lesz folytatása, csak egy másik köntösbe kerül. ;)
Hát remélem, hogy sikerül a 182 literben is megvalósítani az elképzeléseimet.
 
Back
Oldal tetejére