• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

25 literes nano, Ryuboku stílusban.

Levinen said:
Sziasztok megint!

Miután néhányan érdeklődtetek a nano akvárium mostani képe iránt, így szeretném egy kicsit máshogy megmutatni. Képet nem csináltam a mostani helyzetről, mert némi változtatás után, várom az újonnan kialakuló képet. Inkább csináltam két kisvideót, bár nem a legjobb minőségben (fényképező). Remélem azért a lényeg látszik. Jó szórakozást, és jó étvágyat a pattogatott kukoricához. :D

7iBJ_fmO ... re=channel

fmW2xU8s ... re=channel

Baba kis videó. Mi lett a szép kis bubiszámlálóddal?
Félelmetes ez a Narrow.
 
Félelmetes ez a Narrow.
Hát először én is megijedtem... ;) Viccet félretéve: Tényleg nagyon szép, meg ugye maga az akvárium is gyönyörű. Nagyon nagy Grat hozzá!
Ja, és sok sikert! ;)
 
Nagyon szép lett az aki. Lassan cserélheted nagyobbra, mert szétnyomja a 'narrow' :D
 
Köszönöm!

Vik: Sajnos az üvegszámláló a jelenlegi elrendezés miatt nem fér el, így inkább majd az új akváriumnál fogom használni.

N-Dee: A Narro az új akváriumba lesz átrakva, természetesen szétszedegetve.
 
Vizslatom vizslatom és ez még mindig gyönyörű és algamentes :D :D Gratula hozzá Levi. A bubiszámláló nekem nem igazán világos hogy miért nem volt jó. Mit változtattál hogy nem klappolt hozzá?
 
outro said:
Vizslatom vizslatom és ez még mindig gyönyörű és algamentes :D :D Gratula hozzá Levi. A bubiszámláló nekem nem igazán világos hogy miért nem volt jó. Mit változtattál hogy nem klappolt hozzá?

Már egy napja várom ezt a kérdést. :D
Igazából meg lehet oldani, csak füllentettem. :D A valós ok, hogy ezt a bubi számlálót most már inkább az új akváriumnak tartogatom. A nanom meg át fog változni hamarosan low-tech CRS akváriummá és nem lesz co2 befecskendezés. Igazából azért lett korábban kiiktatva, mert egyik visszacsapószelepem se tudta visszatartani a vizet. Most van egy nagyon :) márkás szelepem és az remélhetőleg már a nagy akváriumnál jól fog muzsikálni.
 
Most van egy nagyon márkás szelepem és az remélhetőleg már a nagy akváriumnál jól fog muzsikálni.

Rákérdezhetek? ADA? ;) Gyönyörűen muzsikál. Mióta megy én már CD-t sem hallgatok. :lol:
 
Jó kis videók gratu. Azt hittem az Amano garnélák sokkal vérmesebbek. Nálam simán kikapnák a CRS mellől a kaját.
De szentgyo CRS csapata amikor nálam volt ott is ezt láttam hogy kajában nem ismernek tréfát. :)
 
Játszottam egy kicsit a Paint-ben. Nagyjából mindent kitöröltem a képről, amit nem akartam, hogy ott legyen. Ilyesmi lenne a zavaró körülmények nélkül. :)

5437077_f3d1dce445faca4465d8d3ea555666eb_l.jpg
 
Szép az aki, a narrow elképesztő :D
Nekem az előtérből hiányzik valami kis növény csak sajnos a narrow leárnyékolja és nem sok növény maradna meg ott.
Nekem az a bajom, hogy a növények fehérek a képen a fény miatt, és nem tudom én se megcsinálni hogy ne legyen olyan. :roll:
Mennyit dolgoztál a painttel mire megcsináltad fekete hátteret? :D aprólékos munka lehetett gondolom :)
Szép
 
Hát ez azért Paint-ben nem kis munka. :) OFF: Van egy ingyenes progi, amit netről lehet leszedni, majdnem ugyanazt tudja, mint a Photoshop, szólj, ha érdekel.
Az akvárium még mindig szép. ;)
 
inadsz said:
Szép az aki, a narrow elképesztő :D
Nekem az előtérből hiányzik valami kis növény csak sajnos a narrow leárnyékolja és nem sok növény maradna meg ott.
Nekem az a bajom, hogy a növények fehérek a képen a fény miatt, és nem tudom én se megcsinálni hogy ne legyen olyan. :roll:
Mennyit dolgoztál a painttel mire megcsináltad fekete hátteret? :D aprólékos munka lehetett gondolom :)
Szép

Ne kérdezd! pfffff ;)
 
Érdekes megfigyelni,hogy mennyivel jobb az összkép ,ha nincs ott a szűrőtartozék.Érdemes volt az a sok csiszatolás... :)
De azért nem olyan munka,mint az az ominózus nyertes akvárium. :shock: jaj,bocs , ez nem az a topik... :shock:
Egyébként gratulálok , szép az aki,sok sikert a versenyre.

(off.rájöttem valamire annál az akinál,majd beírom...)
 
Már többször is célzást tettem rá, hogy lassan szétszedem a 25 literes nanomat. A növények mondhatni, kezelhetetlenül túlnőtték az akváriumot, így a lassan induló nagy akváriumba kerülnek át. A Narrow az hihetetlenül elburjánzott, de ez a többi növényre is igaz. Nos a legenda lassan véget ér, illetve nem marad élő. :D Csináltam nagyjából egy utolsó képet, mielőtt végképp elbúcsúzunk tőle, legalább is a jelen formájától. Egyébként már a kilencedik hónapját tapossa.

5697385_2999f6b7d6b8b2695ffda954da451357_l.jpg

5719613_d479bd80731700a2494746909ce9f7ea_l.jpg
 
Úr isten :shock:
Hát ez hatalmas lett, a front szinte teljesen sötét a narrow miatt.
Nekem így már nem nagyon tetszik, de még így is elfogadnám :)
Tudod már mi lesz helyette? iwagumi vagy marad ez a fás dolog?
Fullra szét szeded vagy csak átalakítod?
 
Nem semmi ez a narrow. Egy kicsit tényleg túlnőtte az akvát. :) Engem már kicsit zavar ez a nagy dzsungel, de attól még szép. :)
 
Back
Oldal tetejére