• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

22l első próbálkozás

Boldog új évet mindenkinek!:)
2011 első vízcseréje után csináltam pár képet:
5317525012_994ddfae75_z.jpg

(vízszintesen azért még nem tudok fotózni...:D)
Az algák elleni harcban úgy érzem nyerésre állok,már csak a front üvegre kerül hetente egy kis barna meg zöld pontalga,köszönhetően az új befolyónak.a parvulának még mindig nem tetszik valami :( ,valszeg a fény a ludas.
Köszi,hogy benéztetek!
 
valamiért ismételten nem jeleniti meg aképet,pedig a fent leirt módszer szerint csináltam :(
 
yerodin said:
Boldog új évet mindenkinek!:)
2011 első vízcseréje után csináltam pár képet:
5317525012_994ddfae75.jpg

(vízszintesen azért még nem tudok fotózni...:D)
Az algák elleni harcban úgy érzem nyerésre állok,már csak a front üvegre kerül hetente egy kis barna meg zöld pontalga,köszönhetően az új befolyónak.a parvulának még mindig nem tetszik valami :( ,valszeg a fény a ludas.
Köszi,hogy benéztetek!

próbálj, valami .jpg kiterjesztést kicsikarni a flickr-ből. (én most a html kódjában találtam és kijavítottam neked itt, de biztos van egyszerűbb megoldás is, csak nem ismerem a flickr-t )
 
Köszi!
Az alga úgy látszik megadta magát,de azért nem innék mérget(carbo-t :D ) rá.Viszont,hogy azért mégse legyen minden rendben,az egyik borarasom betegeskedik.Teljesen el van halványodva,nem eszik rendesen,és a víz tetején tátog(nem pipál,csak igy furcsán jár a szája)Nem hinném,hogy a co2 a baja,a többi szép és eleven.Valakinek valami ötlet?
 
Back
Oldal tetejére