• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

22l első próbálkozás

yerodin

Tapasztalt kertész
Boldog új évet mindenkinek!:)
2011 első vízcseréje után csináltam pár képet:
5317525012_994ddfae75_z.jpg

(vízszintesen azért még nem tudok fotózni...:D)
Az algák elleni harcban úgy érzem nyerésre állok,már csak a front üvegre kerül hetente egy kis barna meg zöld pontalga,köszönhetően az új befolyónak.a parvulának még mindig nem tetszik valami :( ,valszeg a fény a ludas.
Köszi,hogy benéztetek!

yerodin

Tapasztalt kertész
valamiért ismételten nem jeleniti meg aképet,pedig a fent leirt módszer szerint csináltam :(

Nigro

Alapító
Admin
yerodin said:
Boldog új évet mindenkinek!:)
2011 első vízcseréje után csináltam pár képet:
5317525012_994ddfae75.jpg

(vízszintesen azért még nem tudok fotózni...:D)
Az algák elleni harcban úgy érzem nyerésre állok,már csak a front üvegre kerül hetente egy kis barna meg zöld pontalga,köszönhetően az új befolyónak.a parvulának még mindig nem tetszik valami :( ,valszeg a fény a ludas.
Köszi,hogy benéztetek!

próbálj, valami .jpg kiterjesztést kicsikarni a flickr-ből. (én most a html kódjában találtam és kijavítottam neked itt, de biztos van egyszerűbb megoldás is, csak nem ismerem a flickr-t )

yerodin

Tapasztalt kertész
Köszi!
Az alga úgy látszik megadta magát,de azért nem innék mérget(carbo-t :D ) rá.Viszont,hogy azért mégse legyen minden rendben,az egyik borarasom betegeskedik.Teljesen el van halványodva,nem eszik rendesen,és a víz tetején tátog(nem pipál,csak igy furcsán jár a szája)Nem hinném,hogy a co2 a baja,a többi szép és eleven.Valakinek valami ötlet?

Oldal tetejére