• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

220liter Janitól

Sziasztok!Vagyok!;):)Rég jártam erre de szabin leszek így rakok fel képeket is és felnézek többször!
Fénycsövet kéne cserélnem szűrőt kéne pucolnom ásom a tavamat és még más tennivalóm is lenne nem tudom,hogy fogok haladni!
Csak szépen lassan!Az aki megvan halak szépek egy két növényem nem a legszebb de mint írtam csövet kéne cserélnem!
Még jövök addig is jó kertészkedést!
Jani!
 
Sziasztok. Régen jártam erre! Sok minden történt velem mostanság! Sajnos májusban elvesztettem édesapámat!
Mostanra összeszedtem magam! Meg kevesebb idom van de néha benézek!
Üdv Jani!
 
Sziasztok!Vagyok!;):)Rég jártam erre de szabin leszek így rakok fel képeket is és felnézek többször!
Fénycsövet kéne cserélnem szűrőt kéne pucolnom ásom a tavamat és még más tennivalóm is lenne nem tudom,hogy fogok haladni!
Csak szépen lassan!Az aki megvan halak szépek egy két növényem nem a legszebb de mint írtam csövet kéne cserélnem!
Még jövök addig is jó kertészkedést!
Jani!
 
Szia. Egyenlőre nem lesz! Az aki meg meg van működik meg van egy 160l is! De mivel nyár van így kint mozgok többet! Csinálom a tavamat! Mar éppen ideje hogy legyen! Lassan készül kb négy éve!
 
Szia. Egyenlőre nem lesz! Az aki meg meg van működik meg van egy 160l is! De mivel nyár van így kint mozgok többet! Csinálom a tavamat! Mar éppen ideje hogy legyen! Lassan készül kb négy éve!
Az nem is sok. Én kb. 5 éve "készítem" a szekrényt az akvárium alá. :LOL:
Ha még nem tetted - a tavat is naplózhatod ám! ;)
 
Back
Oldal tetejére