• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

220liter Janitól

A mai napon elpusztult az a két páncélos harcsám akik a kezdetektől az aksiban voltak!
Majdnem évesek voltak!:cry:
 
Ha arra gondolok, hogy csak egy hal igazán nehéz elképzelni, hogy mint házi kedvenc, hogy meg lehet őket szeretni. Régen volt egy nagyra nőtt ancitrusunk, tudom mennyire elszomorító...
 
Sziasztok!
Itt van a nyár itt van újra
az ember több időt tölt kint a szabadban és ez sajnos a fórumozás rovására megy!:(
De a lényeg,hogy itt vagyok!:)
Az aki szépen döcög a maga módján hétvégén majd teszek fel képeket ha minden jól megy!
Addig is kitartást és jó fórumozást mindenkinek!
 
Sziasztok!
Kértem az áthelyezését a befejezettek közé!
Eladásra kerül de holnap megpróbálok képet felrakni!
Üdv Jani!
 
Ha sikerül eladni akkor egy kicsi szünet lesz!
Ha nem akkor marad minden!
De a fórumot attól látogatni fogom!
 
Sziasztok!
Az ígért képek!Nem a legjobbak de fogadjátok szeretettel!
2014.06.09!
21280095_0f50d8b74fd2d14c7958813c9640f2f7_m.jpg

21280097_ac08cd809ae01f09b2b04fdeda07bd86_m.jpg

2014.06.21!
21280099_2728d66c3adbd61fecd553ff64d91eae_m.jpg

21280101_5a62f5fcc3b2193d6de5edb1d73df0eb_m.jpg

Üdv Jani!
 
Sziasztok!Bár mostanában nem vagyok elég aktív de azért jelen vagyok!Az aki nem éli éppen fénykorát ez betudható annak,hogy nem igazán van rá időm!
Még nyár elején kellett volna szűrőt pucolnom de ez még vagy két hónapig várat magára sajnos!
Mindenkinek jó kertészkedést kívánok!

Üdv Jani!
 
Sziasztok!Bár mostanában nem vagyok elég aktív de azért jelen vagyok!Az aki nem éli éppen fénykorát ez betudható annak,hogy nem igazán van rá időm!
Még nyár elején kellett volna szűrőt pucolnom de ez még vagy két hónapig várat magára sajnos!
Mindenkinek jó kertészkedést kívánok!

Üdv Jani!
Azt hittem már eladtad, akkora volt a csönd. Mi az időhiány oka?
 
Sziasztok!Vagyok!Október elején átvezényeltek egy másik telepre dolgozni és napi 12h-ban nyomtuk az ipart egészen mostanáig!
6 hétig 12h ni minden nap elég fárasztó volt! Végre sikerült a szűrőmet is kipucolni és minden fasza jó!
Majd teszek fel képeket is!Addig is jó kertészkedést és minden jót kívánok mindenkinek!:)(y)
 
Na, ezt teljesen át tudom érezni! Mi is 12 órában nyomjuk most a szezon miatt. Van, hogy éjszakás műszak után csinálom a vízcserét, nem egy nagy élmény! Úgyhogy megértelek!
 
Sziasztok!Sajnos két sziámi algaevőm és a fekete vitorlásom távozott az élők sorából!
A halak 5 évesek voltak! de mikor hazajöttem minden hal pipált a víz tetején,bedugtam a levegőztetőt és minden okés!
Gyanítom hogy oxigénhiány lépett fel a vízben de nem tudom miért!
Este levegőztetek,vagy két hete pucoltam a szűrőt nem túl dús a növényzet....
Nem értem???
Sajnos kénytelen leszek meglepni magam karácsonyra egy két hallal!;):D
De gonosz vagyok!
hát ez van sajnálom őket. nagyon szerettem őket!
Még jelentkezem üdv Jani!
 
Sziasztok!Sajnos két sziámi algaevőm és a fekete vitorlásom távozott az élők sorából!
A halak 5 évesek voltak! de mikor hazajöttem minden hal pipált a víz tetején,bedugtam a levegőztetőt és minden okés!
Gyanítom hogy oxigénhiány lépett fel a vízben de nem tudom miért!
Este levegőztetek,vagy két hete pucoltam a szűrőt nem túl dús a növényzet....
Nem értem???
Sajnos kénytelen leszek meglepni magam karácsonyra egy két hallal!;):D
De gonosz vagyok!
hát ez van sajnálom őket. nagyon szerettem őket!
Még jelentkezem üdv Jani!

Béke poraikra :(

Az új lakók megérkeztek már? :D
 
Back
Oldal tetejére