• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

216L Ryuboku

Budapest előnyös város,


N-dee Keszthelyen lakik :lol: .

Azért nem engedik be az otthoni halakat a boltban, mert akármilyen fertőzést bevihetnek. A boltban nem 10 db hal dögölhet le...
 
Tudom,de akkor ott miért engedik?Többen mondjátok,hogy ezt meg ezt a halat vittem vissza.
Keszthelyen? :shock: :lol:
 
Grat!
Nálam is ez az aki volt a befutó!!

ÉÉs MÁÁR NEEM létezik!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :eek:
 
Köszönöm szépen a kiegészítést Viktor ;) Akkor ezennel ez a történet véget is ért :)

Majd a befejezett akváriumok topikba megpróbálok összekaparni még pár képet.
 
Had gratuláljak én is, nagyon megérdemled , gyönyörű aki volt!!
Kíváncsi leszek , hogy iwagumi stílus milyen lesz!! ;)
 
Cecska said:
Had gratuláljak én is, nagyon megérdemled , gyönyörű aki volt!!
Kíváncsi leszek , hogy iwagumi stílus milyen lesz!! ;)

Köszönöm szépen! Hogy milyen lesz, azt még nem tudom, de egy szép példája már van előttem, a tiéd!
 
Én is gratulálnék. Bár már a versenykiírás óta mondogatjuk, hogy te fogsz nyerni, így is nagyon megérdemelten vitted el a díjat. Pislogtam pár másodpercig az akváriumodra, amíg felismertem. :D Kíváncsi vagyok milyen kis csodát hozol össze az ADA üvegben. :) További sok sikert kívánok!
 
Köszönöm szépen Luna! Meglátjuk mit tudok majd összehozni benne, de előbb még van egy kis dolgom....ki kell találnom, hogy hova fogom tenni, mert ami szabad polc/szekrény van itthon, azon lassan már mind akvárium van :D Éljenek a türelmes feleségek! :lol:
 
Hát nagy kár az akiért.

El kellett volna adni a közelben egy cégnek, vagy egy pénzes pali nappalijába, aztán eljártál volna jó pénzért karbantartani.
Mindenki jól járt volna! A nagyok is így kezdték, aztán már csak akváriumokat építenek.

Még egyszer gratulálok az első helyért. Most mondhatom, hogy a zalaiak milyen jók az akvakertészet területén.
 
Szia N-dee!

Szeretnék én is gratulálni a győzelmedhez és a szép akváriumhoz. Nagyon sajnálom hogy már nincs meg ez a gyönyörűség, de kiváncsian várom a következő akváriumod.
 
Back
Oldal tetejére