• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

216L iwagumi

Ez a jelenlegi állapot? Megnéztem a videót is. ;) Egész szépen sikerült megtartanod ilyen hosszútávon. Még most is nagyon szép! :thumbup:
 
viktorlantos said:
Ez a jelenlegi állapot? Megnéztem a videót is. ;) Egész szépen sikerült megtartanod ilyen hosszútávon. Még most is nagyon szép! :thumbup:

Szia Vik! Ez már tavaly május óta nincs meg. Azóta vízhiányban szenvedtem, de ennek most vége!!! :twisted:
 
N-dee said:
viktorlantos said:
Ez a jelenlegi állapot? Megnéztem a videót is. ;) Egész szépen sikerült megtartanod ilyen hosszútávon. Még most is nagyon szép! :thumbup:

Szia Vik! Ez már tavaly május óta nincs meg. Azóta vízhiányban szenvedtem, de ennek most vége!!! :twisted:

Nah! Ezt örömmel hallom. Visszatérsz a növényezéshez? :thumbup: :angel:
 
N-dee said:
Ez már tavaly május óta nincs meg. Azóta vízhiányban szenvedtem, de ennek most vége!!!
Szia N-dee!
Ezek szerint várhatjuk a következő remekműved? :thumbup: Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz a következő akváriumod. Talán már el is inditottad?
 
Nagyon sok akit végignéztem itt, és eddig ez tetszik a legjobban. Én is valami hasonlót szeretnék (majd egyszer) összehozni. Gyönyörű! Gratulálok!
 
Back
Oldal tetejére