• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

2019 CIAC Contest

Na akkor iden Kinaba utazom;)!Mar csak 1 honap es repülök,ha minden jol megy!
Meg van a szabadsag,rafinalt voltam,mert mar korabban ugy adtam be a kervenyt,hogy ha sikerül bejutnom a top 100-ba,es @keszalvo baratom nem elöz meg akkor tudjak utazni!Mindenkepp szeretnek resztvenni a Live contesten Sanghajban!
Ez az a Contest ahol a top 100-bol,minden orszag legjobbja utazhat,ez kb 15 orszag scaperjei ingyen mehetnek 5 napra(repülö,hotel,kaja)es resztvehetnek a Live contesten!Iden en kepviselem HAZANKAT! o_O
 
ha sikerül bejutnom a top 100-ba,es @keszalvo baratom nem elöz meg akkor tudjak utazni!
Arra még várhatunk barátom :p
ez kb 15 orszag scaperjei ingyen mehetnek 5 napra(repülö,hotel,kaja)es resztvehetnek a Live contesten!
MICSODA !!! Ingyen ..... ezt nem is tudtam !!! Akkor jövőre második Magyarként Jó lenne részt venni rajta ...... :D
JA most esik le hogy ahhoz LARGE akvárium kell :ROFLMAO::ROFLMAO: na az nem lesz így marad a NANO kategória aminek még mindig nem tudom a helyezéseit,nem kapkodják el az egyszer biztos.

Fotózz rengeteget,meg jöhetnek a videó blogok is azt is elnézegetnénk !
 
Utoljára módosított:
Na akkor iden Kinaba utazom;)!Mar csak 1 honap es repülök,ha minden jol megy!
Meg van a szabadsag,rafinalt voltam,mert mar korabban ugy adtam be a kervenyt,hogy ha sikerül bejutnom a top 100-ba,es @keszalvo baratom nem elöz meg akkor tudjak utazni!Mindenkepp szeretnek resztvenni a Live contesten Sanghajban!
Ez az a Contest ahol a top 100-bol,minden orszag legjobbja utazhat,ez kb 15 orszag scaperjei ingyen mehetnek 5 napra(repülö,hotel,kaja)es resztvehetnek a Live contesten!Iden en kepviselem HAZANKAT! o_O
Kínai társalgási kiskönyvvel nem szolgálhatok. 🤔
 
Back
Oldal tetejére