• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2018. Aug 25] HWA - Wabiscapers kiállítás a GA-ban: 2018 aug. 25 - szept. 1 (Green Aqua)

Én is szeretném megköszönni a szervezőknek a nagyszerű szervezést, a finom palacsintát. A villámlátogatás - a barátokkal - hosszabbra sikerült, de minden perce megérte és szerintem újabb hobbitársak születnek a bemutatónak és a fantasztikus wabiknak köazönhetően... :)
 
Hat akkor udv a klubban. En szoltam neked, hogy tedd poharba a novenyeidet. De lehet rosszul emlekszem. Ha mar a rendezvenyre eljottel, akkor csak erdekel a hobbi. Jo lenne tobbet megtudni rolad ha csak nem titkos. Szivesen latunk a tobbi topikokban is.
Igen, szóltál. Köszönöm :)

Igen, érdekel a hobbi. Van két akváriumom és wabikkal is próbálkozok. Amúgy programozóként dolgozom. Vannak szárazföldi növényeim is, szobanövények, eper, chilik.
 
Sziasztok!

Nagy örömmel vettünk részt az eseményen!
Köszönjük Csilla, Viktor, Andris, Ati az ötletet, a szervezést, a bemutatót, a helyet!
Sok szép tál, üveg, kocka, gömb stb... készült, volt köztük néhány nagyon színvonalas alkotás is, gratulálunk a készítőiknek!
Még így is egy élmény volt, hogy mostanában nem tervezünk emers növény neveldét.
Jó volt találkozni a Kedves Fórumtagokkal!
Igyekszünk rendszeresebben részt venni az ilyen jó hangulatú összejöveteleken!

AmegA
 
Sziasztok! Szeretném én is megköszönni, hogy a rengeteg gyönyörű tál mellett kiállíthattam én is az enyémet hatalmas megtiszteltetés volt. Viszont azt nagyon sajnálom, hogy a workshopon nem tudtam ott maradni, de ha lesz még rá lehetőség akkor tuti részt veszek rajta :) Addig is a hétvégén beszerzett növényekből megpróbálok még egy tálat össze dobni :)
 
Sziasztok! Szeretném én is megköszönni, hogy a rengeteg gyönyörű tál mellett kiállíthattam én is az enyémet hatalmas megtiszteltetés volt. Viszont azt nagyon sajnálom, hogy a workshopon nem tudtam ott maradni, de ha lesz még rá lehetőség akkor tuti részt veszek rajta :) Addig is a hétvégén beszerzett növényekből megpróbálok még egy tálat össze dobni :)
Kar hogy el kellett menned az elejen.
 
Back
Oldal tetejére