• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2018. Aug 25] HWA - Wabiscapers kiállítás a GA-ban: 2018 aug. 25 - szept. 1 (Green Aqua)

Bizonyára sokan követitek a HWA topikot.
Akinek esetleg mégis elkerülte a figyelmét, annak jelzem, hogy 1 hétig (2018. aug. 25-től - szept. 1-ig) megrendezésre kerül az első hazai Wabikusa kiállítás a Green Aqua-ban!
A nyaralások miatt most nem a kezdésre, hanem a zárónapra, kora délutánra (szept 1. szombat) tennénk egy eseményt. Lenne workshop, növény csere-bere esetleg kisebb előadások a témában.... grillezés... :whistle:
Arra gondoltam, hogy a 36956571080_4e4dfcbae4_b.jpgGreen%20Aqua%20Showroom%20by%20Viktor%20Lantos,%20on%20Flickr']100 éves akvárium[/URL] még berendezésre vár az új helyen, akár az esemény része lehetne az is, hogy őnagyságát is berendezhetjük egy pofás wabinak. ;)
Ki jönne? Ki hozna wabit a kiállításra? Ki hozna növényt cser-berézni? Ki hozna kóbit? :)


Szupiiii!
Annó 2014-ben a Re-Scape alkalmából volt szerencsém berendezni kis csapatommal. Akkor még nem is tudtam, hogy a Dédnagyapádé volt az akvárium @Nigro :)
8.jpg 15773281251_2d4250e208_b.jpg 15793225073_562ca6c6ce_z.jpg16412329682_7ab2b6d5fe_z.jpg15799082649_3d6a1863e1_b.jpg Hála a folyamatos ápolásnak, 4 évig kitartott (y)(y)(y)
36956571080_4e4dfcbae4_c.jpg
Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr


5 Wabikusát viszek. Emers brasiliensist és Ceratopterist tudok felajánlani. :)
 

Attachments

  • akvarium-016a.jpg
    akvarium-016a.jpg
    243.8 KB · Megtekintések: 0
Hogy áll a gömb?

Hát.....
Még megvan.
Spriccolom naponta kétszer és imádkozom reggel, este.:cool:

A gyepet gondolom már lehetne nyírni, a ludwigia lassan felér a gömb tetejéig és kikukucskál.
A pinnatifida sajnos kinyiffant vagy kinyírtam, bocsi. :cry:
Majd próbálom valami erősebb fénnyel meglőni.
Ja, és belecsempésztem pár szál rotala bonsait, hátha azzal a víz felett is sikerem lesz.:love:
Ha eljönnél szeptember elsején a záró bulira a GA-ba, megnézheted, mi lett belőle, és megcsodálhatod a többiek szédületes alkotásait is.
Ja, és ott lesz Schruz mester, és @Nigro kolbászt fog grillezni.(y)
 
Hát.....
Még megvan.
Spriccolom naponta kétszer és imádkozom reggel, este.:cool:

A gyepet gondolom már lehetne nyírni, a ludwigia lassan felér a gömb tetejéig és kikukucskál.
A pinnatifida sajnos kinyiffant vagy kinyírtam, bocsi. :cry:
Majd próbálom valami erősebb fénnyel meglőni.
Ja, és belecsempésztem pár szál rotala bonsait, hátha azzal a víz felett is sikerem lesz.:love:
Ha eljönnél szeptember elsején a záró bulira a GA-ba, megnézheted, mi lett belőle, és megcsodálhatod a többiek szédületes alkotásait is.
Ja, és ott lesz Schruz mester, és @Nigro kolbászt fog grillezni.(y)
Én szívesen átveszem a szakácskodás részét és akkor @Nigro lehetne teljes értékű konferanszié. :D
 
Köszi!

Ez természetesen nem csak a wabisoknak szól, sőt! Az a cél, hogy minél több még wabitlan embert sikerüljön megfertőznünk, és igazad van, ez egy újabb remek lehetőség a fórumtagokkal élőben találkozni, dumcsizni.
Gyertek minél többen, szeretettel várunk minden wabis és wabitlan régi, új és leendő akvakertészt!:D
 
Ma rendeltem Ammania bonsait és HC cuba-t. Amazonia van. Üvegtál nincs, de van szép kerek fagyis doboz. :ROFLMAO:
Szóval a tanulást megkezdem, és akkor szeptember elsején folytatom.

Növényeket, amiket metszésből tudok majd vinni (Figyelem! A növények nyomokban Oryzias woworae ikrákat tartalmazhatnak. :D):
- Pogostemon stellata sp. "octopus"
- Pogostemon helferi
- Nymphoides sp. „Taiwan”
- Ludwigia repens sp. „rubin”
- Plagiochila sp. "Cameroon"
 
Back
Oldal tetejére