• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2017. Sep 2] II. Akvakertész horgászverseny (Gödöllő)

Vizsgám nekem is volt anno több egyesületnél is.Csak egy ideje nem váltottam államit

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Srácok tényleg megúsztátok hal nélkül a tesztpecát? :eek: Vagy csak nem akarjátok elárulni a tutit? :D
A tesztpeca majdnem betli volt. :(
@Matyi azért fogott pár kárászt, meg dévért, de a pontyok túljártak az eszünkön.
Ahogy megfigyeltem, akik fogtak, azok a tó közepéről (100 m kb.) fogtak. Rohadt meleg volt, a halak egyébként folyamatosan a felszínen fürödtek, de felszín közelben sem tudtam kapást kicsikarni. Hozzáteszem ilyen jellegű horgászatra nem volt sem technikám, sem etetőm.
A víz egyébként sekélynek mondható, kb 1,5-2 méter mély, az alja enyhén iszapos, sokszor jött ki a szerelék tiszta növénydarabkásan. Sajna ennyi eddig az infó.
 
Utoljára módosított:
A tesztpeca majdnem betli volt. :(
@Matyi azért fogott pár kárászt, meg dévért, de a pontyok túljártak az eszünkön.
Ahogy megfigyeltem, akik fogtak, azok a tó közepéről (100 m kb.) fogtak. Rohadt meleg volt, a halak egyébként folyamatosan a felszínen fürödtek, de felszín közelben sem tudtam kapást kicsikarni. Hozzáteszem ilyen jellegű horgászatra nem volt sem technikám, sem etetőm.
A víz egyébként sekélynek mondható, kb 1,5-2 méter mély, az alja enyhén iszapos, sokszor jött ki a szerelék tiszta növénydarabkásan. Sajna ennyi eddig az infó.


Távdobóm nincs :confused: de ha van fehérhal akkor lehet abból lesz a zsákmány :) büdös/édes/halas/fűszeres? Milyen az izlésük arra? :p
 
Mai infó ,hogy @Pecás sajnos ki kell hagyja a bulit:(
:(
akkor van esély... :D
(@Pecás azért még próbáld meg )
Egy meghívásnak kell eleget tennünk, szintén halas banzáj: http://www.halfesztival.szegedihalaszcsarda.hu/
Egy barátunk -akit megvendégeltünk a https://www.programturizmus.hu/ajanlat-baja-halaszlefozo-fesztival.html banzájra- jó szokásához híven viszontlátogatásra hívott minket.
Görbüljenek a botok, recsegjenek a fékek és legyen jó a hangulat, a jó csapat adott, már csak az időjárás és a halak kell Veletek legyenek!:);)
 
Lassan teltház van. Azt javaslom, ha nincs cuccod, gyere ki látogatóként. Jó móka lesz.

Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről
 
Lassan teltház van. Azt javaslom, ha nincs cuccod, gyere ki látogatóként. Jó móka lesz.

Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről

Bojlis merítőm illetve pontybölcsőm nincs. A mostani merítőm sűrű szövésü 8-10es pontyok befogadására még alkalmas. Van még egy egyszerű pontymatracom illetve sebfertőtlenítőm van. Remélem így nem lehet gond :whistle::)
 
srácok, beíratkozásom van a főiskolán reggel, így nem vagy csak késve fogok tudni érkezni, szerintem csak látogató státuszban :cry::cry::cry:
 
Back
Oldal tetejére