• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2017. Sep 2] II. Akvakertész horgászverseny (Gödöllő)

Remélem idén nem jön közbe semmi! :sick::) Valaki esetleg tudna kölcsön adni egy hosszabb haltartót? Sajnos csak egy ezer éves pici van nekem valahol Szegeden :oops: kb 6 éve vizet se látott :ROFLMAO:
 
Én is szívesen mennék de nem vagyok nagy horgász, sőt. A társaság miatt mennék csak, meg mert itt van közelemben.
 
Persze gyere. Nyugodtan jöhet olyan is aki csak a társaság miatt akar kijönni, csak jelezzétek, mert akkor úgy készülünk kajával ;)
Pont az a lényeg, hogy találkozunk, dumcsizunk :)
Viszont horgászni csak az fog tudni, akinek érvényes horgászengedélye van, mert a tavat (is) büntetik, ha valakit engedély nélküli pecán kapnak.
 
Viszont horgászni csak az fog tudni, akinek érvényes horgászengedélye van,
Ebben az esetben (mivel az idén sem váltottam engedélyt),az állami kell csak ,vagy elég az amit tavaly említettél ,az a túrista jegy?
 
Buta kérdés lesz de a verseny szó átvitt értelemben értendő ugye? :) Inkább csak egy baráti pecázásról lesz szó ahol a végén lemérjük a fogást :happy: Csak azért kérdem, hogy elővegyem e a kompetitív énemet :mask::mask:

Ja és utána ugye lehet még maradni az afrikais tavon kicsit szórakozni? :D
 
Buta kérdés lesz de a verseny szó átvitt értelemben értendő ugye? :) Inkább csak egy baráti pecázásról lesz szó ahol a végén lemérjük a fogást :happy: Csak azért kérdem, hogy elővegyem e a kompetitív énemet :mask::mask:

Ja és utána ugye lehet még maradni az afrikais tavon kicsit szórakozni? :D
Természetesen a találkozó a lényeg, a verseny csak az ürügy :)
 
Back
Oldal tetejére