• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Oct 9] Első Akvakertész Horgászverseny 2016 Október 9. (Dunavarsány)

Van itt három darab de osztoztok a szomszédoddal ha elfogyna
Majd megoldjuk;)
Úgy érzem Matyi, hogy beviszel a susnyásba:D, még az elején azt írtad, hogy első sorban úszóval lesz majd érdemes horgászni kárászokra meg pár kisebb pontyocskákra, most meg betolod, hogy koi és amur telepítés volt:D:p. Két lehetőség lesz, vagy nem fogok semmit vagy szétszaggatnak a a halak, már mint a szerelést!!! :ROFLMAO:
Addigra majd hűl a víz és kezesebbek lesznek:LOL:
Remelem 3 m-es verseny szak nem fog kelleni :)
Azt én is, mert az enyém csak olyan 2-2,5 m:)
Pontyból 3-6kg közt van a legtöbb. Kárászból is akad rengeteg kilós példány de volt 2,7 kg os is.
No, akkor a 10-12-es előkék otthon fognak porosodni. Ilyen vadállatok közé 16-os alatt nem merészkedek;)
Már körvonalazódik a taktikám...:woot:
 
Fiúk - Lányok!

Az időjárás lehet, hogy beleszól rendezvénybe... :(

maxresdefault.jpg

Várok csütörtökig, de ha az előrejelzés marad, akkor kitűzzük az esőnapot. (Várhatóan okt. 16. a következő vasárnap)
 
Kicsit leült a téma, közben megjött az ősz...
Vasárnapra elég "szép" időt jósolnak a neten, inkább süllőző/csukázó (szép lassan menyhalazó, bár ez tudtommal nincs a tóban és nappal nem is aktív) idő lesz.
@Matyi majd annyival kisegítesz minket, hogy a tó vize mennyire gyorsan hűl?
A pergetésen kívül minden játszik? (gondolok itt a ragadozó halakra esetleg...)
Milyen a part? Csizma, vagy csak bakancs, esetleg elég egy jobb edzőcipő is?

Szervezők: a program időjárás függvényében változik-e, avagy megmutatjuk, hogy kemények vagyunk, mint a fagyott kutya lába?

szerk: Ati pont beelőztél, miközben írtam a hozzászólást:LOL:
 
Kicsit leült a téma, közben megjött az ősz...
Vasárnapra elég "szép" időt jósolnak a neten, inkább süllőző/csukázó (szép lassan menyhalazó, bár ez tudtommal nincs a tóban és nappal nem is aktív) idő lesz.
@Matyi majd annyival kisegítesz minket, hogy a tó vize mennyire gyorsan hűl?
A pergetésen kívül minden játszik? (gondolok itt a ragadozó halakra esetleg...)
Milyen a part? Csizma, vagy csak bakancs, esetleg elég egy jobb edzőcipő is?

Szervezők: a program időjárás függvényében változik-e, avagy megmutatjuk, hogy kemények vagyunk, mint a fagyott kutya lába?

szerk: Ati pont beelőztél, miközben írtam a hozzászólást:LOL:
Sziasztok én most voltam egy másik tavon négy napos pecán ott egész szépen ettek a halak ahhoz képest hogy 1-1.5 m-es víz van a tóba és az már hideg volt.
Nálunk 4-5m a vízmélység ezért az kicsit nehezebben hűl le és nincs is olyan nagy felülete, szóval még jónak kéne hogy legyen.
Rablóhalra csak pergetve de pláne ha valaki vissza is engedi és nem veszi meg."ÉN" véleményem az hogy egy süllő vagy csuka szinte biztos halálra van ítélve mikor a gyomrából bányássza ki az ember a horgot pláne a tipikus "húshorgász" aki unalmába kezd el rablózni. Természetesen tisztelet a kivételnek.

Füvesítve van a part így nagy nagyon nagy dagonya nem várható de azért vannak pocsolyák ahol megáll a víz, vannak részek ahol agyagos a talaj és ott nehezen szivárog el a víz. Egy- két napos eső után érdemes még a bakancs használata és így nem okoz meglepetést és szerintem már nem rohad az ember lábára sem.
 
Akkor -hacsak
Sziasztok én most voltam egy másik tavon négy napos pecán ott egész szépen ettek a halak ahhoz képest hogy 1-1.5 m-es víz van a tóba és az már hideg volt.
Nálunk 4-5m a vízmélység ezért az kicsit nehezebben hűl le és nincs is olyan nagy felülete, szóval még jónak kéne hogy legyen.
Rablóhalra csak pergetve de pláne ha valaki vissza is engedi és nem veszi meg."ÉN" véleményem az hogy egy süllő vagy csuka szinte biztos halálra van ítélve mikor a gyomrából bányássza ki az ember a horgot pláne a tipikus "húshorgász" aki unalmába kezd el rablózni. Természetesen tisztelet a kivételnek.

Füvesítve van a part így nagy nagyon nagy dagonya nem várható de azért vannak pocsolyák ahol megáll a víz, vannak részek ahol agyagos a talaj és ott nehezen szivárog el a víz. Egy- két napos eső után érdemes még a bakancs használata és így nem okoz meglepetést és szerintem már nem rohad az ember lábára sem.
Akkor - hacsak @Nigro nem hirdet esőnapot- marad a bakancs, a békés halak és a szurkolás, hogy ne legyen nagyon szeles az idő, mert az megkeveri a vizet és gyorsabban kihűl.
Várjuk a fejleményeket.
 
@Matyi Mekkora hely van a parton, illetve mennyire egyenletes a part, sátor állítás lehetséges?
 
@Matyi Mekkora hely van a parton, illetve mennyire egyenletes a part, sátor állítás lehetséges?
Ha nem egy katonai méret akkor elfér és lehet állítani sátrat. A botok mögött már nem fér e,l inkább mellette, face oldalon a képeket közt találsz amin be lehet azonosítani.
 
Várok csütörtökig, de ha az előrejelzés marad, akkor kitűzzük az esőnapot.
Nézegetem az előrejelzést több netes szolgáltatónál is és -a maihoz képest- egész barátságos időt ígérnek. Aránylag napos, kissé szeles, érdemben csapadékmentes az előrejelzés, sajnos a napolaj otthon maradhat.:)
Viszont jövő hétvégére napközben hűvösebbet, összességében semmivel sem jobbat...:(
Program felelősök várjuk a döntéseteket;)
 
Most kint vagyok "dolgozom" szépen esik és a szél is fúj, izgalmas nap elé nézek.
Vannak sporik is, vagy csak Te "élvezed" a szép időt?
Édesapám mondta mindig, hogy ilyen időben kapnak a halak. Szerintem úgy gondolta hogy hólyaghurutot.
Ezért emelkedik meg a vízszint is... ;)

Tapatalk-kal küldve...
Csuka pl símán, de ha így megy tovább, elkezdek menyhalazni is szép lassan.
(meg is kérdezem a barátomat, aki közel van a tűzhöz. izé, a Dunához)
 
Vannak sporik is, vagy csak Te "élvezed" a szép időt?

Csuka pl símán, de ha így megy tovább, elkezdek menyhalazni is szép lassan.
(meg is kérdezem a barátomat, aki közel van a tűzhöz. izé, a Dunához)
Csak én vagyok. Még nem akadt bátor horgász, én se mennék ki pecázni.
 
Ha olyan idő lesz mint tegnap volt, akkor részemről jó a vasárnap, kérdés az hogy mennyire lesz átázva a talaj, mennyire gumicsizmás XD (sátrat tuti viszek)!
 
Nekem sajnos stornoznom kell az eseményt mert itthoni teendöim vannak.Pedig ugy elmentem volna:(

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről
 
Nekem sajnos stornoznom kell az eseményt mert itthoni teendöim vannak.Pedig ugy elmentem volna:(

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről
NemáLaci!!!!!:cry:
Ha olyan idő lesz mint tegnap volt, akkor részemről jó a vasárnap, kérdés az hogy mennyire lesz átázva a talaj, mennyire gumicsizmás XD (sátrat tuti viszek)!
Füvesítve van a part így nagy nagyon nagy dagonya nem várható de azért vannak pocsolyák ahol megáll a víz, vannak részek ahol agyagos a talaj és ott nehezen szivárog el a víz. Egy- két napos eső után érdemes még a bakancs használata és így nem okoz meglepetést és szerintem már nem rohad az ember lábára sem.
Én is be vagyok sózva: nem jutottam ki horgászni július óta:banghead:
Jobb bakancs szerintem elég lesz, ha nem esik péntek-szombaton, de @Matyi majd mindjárt megmondja a tutit;)
 
Bocs srácok, de sajna nekem is le kell mondanom a programot. :(
Azért napfényes időt, és görbülő botokat mindenkinek.

Tapatalk-kal küldve...
 
Back
Oldal tetejére