• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Oct 9] Első Akvakertész Horgászverseny 2016 Október 9. (Dunavarsány)

sziasztok,
horgászigazolványom van, de három vagy négy éve nem fizettem tagdijat, és állami jegyet sem vettem.
ez kizáró ok, vagy nem kell engedély az eseményre - csak otthonról - ? :D
 
sziasztok,
horgászigazolványom van, de három vagy négy éve nem fizettem tagdijat, és állami jegyet sem vettem.
ez kizáró ok, vagy nem kell engedély az eseményre - csak otthonról - ? :D
Jó kérdés,hátha választ kapunk rá.Igazolványom nekem is van amugy.... két egyesületnél is:);)
 
Hát őőőőőő.......én még azt az infót kaptam ,hogy @Matyi megkérdezi a főnökséget,ilyen zárt körű esemény esetén is kell e az engedély ,vagy eltekintenek mellőle.:whistle:
 
Hát őőőőőő.......én még azt az infót kaptam ,hogy @Matyi megkérdezi a főnökséget,ilyen zárt körű esemény esetén is kell e az engedély ,vagy eltekintenek mellőle.:whistle:
Jaaa, én nem értek ám ehhez. Nem tudom, ez milyen részben állami és/vagy horgászhely köteles dolog stb. Csak gondoltam "hivatalosan" lehet nem csupán Matyiékon múlik a dolog és mivel ez egy nyilvános fórum..


... pedig meg voltam győződve róla, hogy végigolvastam .
Simán sokszor csak átsuhan az ilyen az ember fején. Ismerős a szitu :) ezért linkeltem.
 
Mióta átvette a Nébih a halászat területét is azóta Magyarországon minden horgásznak kötelező éves engedéllyel rendelkezni min. 50e ft a bírság amit kiszabnak a pecásokra már azért is ha nincs bekarikázva a fogasi naplóba hogy azon a napon horgászik . Az a tó aki nem kéri az kockáztat, a környékbe most vágtak meg egy tavat 400e ft-ra és a horgászokat 50e ft ra akiknél rendelleneségeket találtak.
https://www.nebih.gov.hu/szakteruletek/szakteruletek/foldmuv_ig/szakteruletek_fm/vho_fm/halaszat
https://www.nebih.gov.hu/data/cms/1...erkezetben_tartalomjegyzekkel_2014.07.21..pdf
 
Amúgy lehet tudni valami szabályzatról, ami talán érinthet minket?? Pl.fonott dobóelőke használata, szakáll nélküli horog stb.?
 
Amúgy lehet tudni valami szabályzatról, ami talán érinthet minket?? Pl.fonott dobóelőke használata, szakáll nélküli horog stb.?
A pontymatrac kötelező más kikötés nincs még bevezetve. Ma volt telpítés, szép pontyok, amúrok és pár koi került a tóba.
 
A pontymatrac kötelező más kikötés nincs még bevezetve. Ma volt telpítés, szép pontyok, amúrok és pár koi került a tóba.
A pontymatrac már azért minden ilyen tónál általában kötelező, illetve máshol is jó lenne ha az lenne (pl.holtágak stb.) , hogy óvjuk a halak épségét. Úgy érzem Matyi, hogy beviszel a susnyásba:D, még az elején azt írtad, hogy első sorban úszóval lesz majd érdemes horgászni kárászokra meg pár kisebb pontyocskákra, most meg betolod, hogy koi és amur telepítés volt:D:p. Két lehetőség lesz, vagy nem fogok semmit vagy szétszaggatnak a a halak, már mint a szerelést!!! :ROFLMAO:
 
Pontyból 3-6kg közt van a legtöbb. Kárászból is akad rengeteg kilós példány de volt 2,7 kg os is. Az úszózást még mindig fentartom, azzal élvezetes a horgászat.Koi nem sportos és amúgy se nagyok meg csak pár darab került bele.
 
Back
Oldal tetejére