• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Oct 9] Első Akvakertész Horgászverseny 2016 Október 9. (Dunavarsány)

No, akkor én leszek az első jelentkező.
Úgy néz ki, mozgalmas hétvégém lesz, de majd' csak túlélem (8.-án ha minden jól megy, egy Bécs-Pozsony bringatúrán leszek, de ezt az eseményt sem hagynám ki)
@Matyi : kávét lehet kérni majd? Csak hogy ne a mellettem horgászó nyerje meg a versenyt, amikor megszákol egy alvós fejes után;)
 
No, akkor én leszek az első jelentkező.
Úgy néz ki, mozgalmas hétvégém lesz, de majd' csak túlélem (8.-án ha minden jól megy, egy Bécs-Pozsony bringatúrán leszek, de ezt az eseményt sem hagynám ki)
@Matyi : kávét lehet kérni majd? Csak hogy ne a mellettem horgászó nyerje meg a versenyt, amikor megszákol egy alvós fejes után;)
Kv, üditő, és némi sőr található a büfébe is a tavon.
 
Ok,jelentkezés kipipálva.:woot:
@Matyi-hoz egy kérdés: a fegyvereken lehet két horog,vagy nálatok is csak az egy horog használata megengedett.???A legtöbb helyen két horgos szereléket engednek,de az utolsó horgászatom alkalmával ránk szóltak,hogy azon a tavon csak egy horog játszik botonként.:mad:
@brecsi , @Selfedestroyer ti????Jöttök?Gyertek(y)
:)
 
Ok,jelentkezés kipipálva.:woot:
@Matyi-hoz egy kérdés: a fegyvereken lehet két horog,vagy nálatok is csak az egy horog használata megengedett.???A legtöbb helyen két horgos szereléket engednek,de az utolsó horgászatom alkalmával ránk szóltak,hogy azon a tavon csak egy horog játszik botonként.:mad:
@brecsi , @Selfedestroyer ti????Jöttök?Gyertek(y)
:)
Nálunk még nincsenek ilyen kikötések. Lehet etetni két horgot használni stb. amit szeretnénk hogy legyen minnél több horgásznál az a pontymatrac.
 
No, akkor én leszek az első jelentkező.
Úgy néz ki, mozgalmas hétvégém lesz, de majd' csak túlélem (8.-án ha minden jól megy, egy Bécs-Pozsony bringatúrán leszek, de ezt az eseményt sem hagynám ki)
@Matyi : kávét lehet kérni majd? Csak hogy ne a mellettem horgászó nyerje meg a versenyt, amikor megszákol egy alvós fejes után;)
Örülök, hogy jössz, már vártam, hogy rátalálj a topikra :)
Legfelül a "Részt veszek" gombra kattintva tudod a nevezésed véglegesíteni. ;)
 
Természetesen aki nem akar horgászni, csak találkozni az akvakertész arcokkal, azt is várjuk szeretettel, de jelezzétek a szándékot, hogy tudjunk a kajamennyiséggel számolni ;)
 
Kibicnek lehet menni?
Én mindenkihez oda mennék szurkolni."Te ,figyelj ez a másik ott, egy hatalmas halat fogott....húzz bele,etess felhősen,sniciggel be fogod hozni a lemaradást."
Sőt a kajába is bele szólnék,még több sóóóóót paprikááááát.....
Célba dobó verseny nem lesz?Mármint etető kosár, csúzlis kaja dobálóval verseny?
:):D
 
Utoljára módosított:
Nekem tableten semmi nem látszik az event kiírásból, csak a hozzászólások. Mások látják mobilon a nyitó post-ot?
 
Célba dobó verseny nem lesz?
Ami azt illeti -bár sokan nem tudják- a horgász versenysportnak van egy ilyen ága is, casting-nak hívják;)
Sőt, a nemrég elhunyt -civilben orvosként dolgozó- Dr. Dienes Ferenc 19 szeres világbajnok volt...
"Te ,figyelj ez a másik ott, egy hatalmas halat fogott....húzz bele,etess felhősen,sniciggel be fogod hozni a lemaradást."
Ez mekkora!(y) Marika, ott a helyed! (ráadásul a sniciget nem is hallottam, mióta Bajáról elköltöztünk, ahol ismerik a szélhajtó küsz hasonló nevét, ott sneci-nek mondják, de sok helyen még így sem ismerik)
 
Ami azt illeti -bár sokan nem tudják- a horgász versenysportnak van egy ilyen ága is, casting-nak hívják;)
Sőt, a nemrég elhunyt -civilben orvosként dolgozó- Dr. Dienes Ferenc 19 szeres világbajnok volt...QUOTE]

Nahát... ez újdonság volt, rákerestem, hihetetlen. Illetőleg Dr. Dienes Ferenc nevét pedig meg kell jegyezni.

 
ez a távdobó szakág, amiben -sokak számára meglepő- multi orsókkal dobják a legnagyobbat, pedig ott a dob forog, nem csak a zsinór pereg le róla...
Hogy lehet, hogy én erről még nem is hallottam...?
Pedig művelted is (amikor a Tóth-tavon Halason a nyárfa csoport tövébe nyomattad az ipart)
Ettől a kiscsajtól lenne mit tanulni:
http://www.sfgate.com/outdoors/arti...-world-fly-casting-9173951.php#photo-10766513
https://www.gofundme.com/flycastingteam
Nem csak műlegyes vonal van, hanem olyan is, amikor meghatározott súlyú ólommal kell beletalálni egy körbe ugyanígy különböző távolságokról.
 
Nekem tableten semmi nem látszik az event kiírásból, csak a hozzászólások. Mások látják mobilon a nyitó post-ot?

Az esemény funkció csak desktopon működik. Mobilról csak akkor ha nem tapatalk-al nézed. Tapi sajnos nem tudja.
 
Ami azt illeti -bár sokan nem tudják- a horgász versenysportnak van egy ilyen ága is, casting-nak hívják;)
Sőt, a nemrég elhunyt -civilben orvosként dolgozó- Dr. Dienes Ferenc 19 szeres világbajnok volt...

Ez mekkora!(y) Marika, ott a helyed! (ráadásul a sniciget nem is hallottam, mióta Bajáról elköltöztünk, ahol ismerik a szélhajtó küsz hasonló nevét, ott sneci-nek mondják, de sok helyen még így sem ismerik)

Bizony bizony jól mondod.Volt egy bajai is , aki többszörös világbajnok volt ebben több éven át.
 
Back
Oldal tetejére