• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Feb 20 ] HAC Díjátadó (Törökbálint)

@Luigi13 , @keszalvo , @viktorlantos köszönöm a válaszokat, még ha most már azt is kell dudorásszam, hogy
Szabolcs ,még nincs veszve semmi.;)
@Nigro valami olyant is mondott ,hogy lehet lesznek még valamikor külön kategóriák is.Én személy szerint örülnék egy Wabi kategória indításának idén,mert ugyis tervezem ,hogy életre keltem a Green Glass -t újra.Talajom már van:)
Aztán lehetne egy Emers különdíj is a garnélás mellé,ki tudja hátha többen kedvet kapnának a víz feletti kertészkedéshez is.(y)
 
Szabolcs ,még nincs veszve semmi.;)
@Nigro valami olyant is mondott ,hogy lehet lesznek még valamikor külön kategóriák is.Én személy szerint örülnék egy Wabi kategória indításának idén,mert ugyis tervezem ,hogy életre keltem a Green Glass -t újra.Talajom már van:)
Aztán lehetne egy Emers különdíj is a garnélás mellé,ki tudja hátha többen kedvet kapnának a víz feletti kertészkedéshez is.(y)
Köszi a biztatást Laci! Mindenesetre saját magamnak, tanulás, kísérletezés céljából megcsinálom, aztán ha lesz valami komplex kategória akkor benevezem, jöjjön, aminek jönnie kell;)
 
Back
Oldal tetejére