• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos 2015 kipipálva - mi a véleményed rólunk?

Sajnos tapasztalatból mondom,ha az ember bele tol 120%-ot,akkor is akad mondjuk 100 emberből 2-3,akinek ez is kevés.

Előfordulhat, hogy rossz napot fogott ki az illető és csak 99%-on mentünk :)
Na jó azért tényleg megesik, hogy valami homokszem kerül a gépbe. Lehet ilyen volt. Ezzel nyugtatom magam. :)
Még mindig jobb mintha arra gondolnék 120%-ot tettünk bele és kakszli volt :)
 
Előfordulhat, hogy rossz napot fogott ki az illető és csak 99%-on mentünk :)
Na jó azért tényleg megesik, hogy valami homokszem kerül a gépbe. Lehet ilyen volt. Ezzel nyugtatom magam. :)
Még mindig jobb mintha arra gondolnék 120%-ot tettünk bele és kakszli volt :)

Szinte napi szinten foglalkozok IT támogatás gyanánt kiemelt ügyfelekkel. Ügyvédek, pénzügyi "szakemberek", brókerek stb. A legnormálisabban hozzáállva a témához is beleütközöm olyanokba akik miatt meg tud pattanni egy ér a fejemben. Arra célzok, hogy nem kell ezt ilyen drasztikusan felfogni szerintem. Ha úgy érzi az ember a nap végén, hogy ő mindent megtett, akkor lehet nyugodt. Azt gondolom, amit @Luigi13 is. Az a két ember elnézte a bolt kérdőívét és az extrem digitalnak akart erős kritikát megfogalmazni, amikor a black friday néven pattintottak bele a ventillátorba némi sz*kletet.

Szerk: És mégegy dolog:
4 ember úgy gondolta, hogy a vevők igényének megértése kiszolgálása átlag alatti. Úgyhogy ti értetek fogunk dolgozni idén, hogy ez megváltozzon
Ez meg megint nem igaz. Itt vagyok élő példa. A fogalmatlan kis hülyéből, HAC-ra nevezőt csináltatok. Ha több tanácsot fogadok meg, még szebbet tudtam volna alkotni.
A 150-ből 4 ember az statisztikailag elhanyagolható. 2,6%. Ne viccelj már. :cool:
 
Utoljára módosított:
Kissé megkésve, de BÚÉK minden fórumtársnak és nektek is Green Aqua!
Örülök, hogy felfedeztem a fórumot és titeket is, a nyár végére tervezett első scape-emet biztosan itt kezdem el alapozni és nálatok szedem össze a hozzávalókat. :)

Restecp! :)
 
Back
Oldal tetejére