• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos 2015 kipipálva - mi a véleményed rólunk?

Hát tényleg példaszerű a Green Aqua Corp, én továbbra is csak ámulok, de az idei legjobb két dolog -- a külvilág számára legalábbis -- @inadsz tomi és @danyi03 dani hadrendbe állítása volt. Köszönjük a felfedezőknek és a felfedezetteknek egyaránt -- tökéletes választás volt mind a kettő, ráadásul az egyik dani nem is volt annyira kézenfekvő. BigUps és sok boldogságot jövőre is!
 
Hát tényleg példaszerű a Green Aqua Corp, én továbbra is csak ámulok, de az idei legjobb két dolog -- a külvilág számára legalábbis -- @inadsz tomi és @danyi03 dani hadrendbe állítása volt. Köszönjük a felfedezőknek és a felfedezetteknek egyaránt -- tökéletes választás volt mind a kettő, ráadásul az egyik dani nem is volt annyira kézenfekvő. BigUps és sok boldogságot jövőre is!

Neked is hasonló szépeket :) Meg vagy 40 ezer kokedama bogyót jövőre is!
Az idei év ahogy látom hasonlóan izgalmasra sikeredett a Petite Planet körül is. (y):lurking: -- (that's me in a kokedama)
 
Hát akkor már ide le délre is jó lenne egy üzletecske pl.Szexárdra.
@BBálintt -al elvinnénk a boltot[emoji2] [emoji6]
Akkor már inkább Bonyhád,innen már volt HAC győztes. Neked meg ugyanannyi volna a táv. Nekem meg nem kéne annyi postaköltséget fizetnem.:)

Viccet félretéve BUÉK MINDENKINEK!:clown::panda::singing::wacky::blackeye::woot::nurse:
 
Én is mint aktív fórumfüggő örülök hogy ilyen csapat jött itt össze,és a jövő évben is nagyon várom a csapatépítő tréningeket !
BUÉK minden kedves barátomnak és fórumozónak [emoji6]
Ui. Ma azért az utolsó napra rendbe kaptam az akváriumot [emoji16]
 
Neked is hasonló szépeket :) Meg vagy 40 ezer kokedama bogyót jövőre is!
Az idei év ahogy látom hasonlóan izgalmasra sikeredett a Petite Planet körül is. (y):lurking: -- (that's me in a kokedama)
Igen! Idén végre --magunkat letaszítva a trónról-- mi lettünk a legnagyobb magyar kokedama készítő corporation, de még az is lehet, hogy közép európában is egyeduralkodók vagyunk!
 
Jah és 150+ kitöltött kérdőív érkezett, amit ezúton is köszönök. :)
Kaptunk hideget, meleget, így megvan a balansz. Idén rá is szolgáltunk az 5 Michelin csillagunk visszafokozására miközben próbáltuk az iramot tartani.
Volt sok jogos kritika és voltak olyan kérések amin igyekszünk változtatni a jövőben.

Köszi még egyszer aki rászánta az időt. (y)

Átlag 4 percet töltöttetek el vele, szóval 624 perc az nem kevés. Mindezt az ünnepek alatt. Maximális tisztelet és hála! :)(y) Remélem nem az alkohol beszélt belőletek :D:ROFLMAO:

A válaszadók közel 8%-a hölgy volt, nekik jár a puszi, ha nem baj a fiúknak nem küldenénk :)

Találtam 2 választ aki nagyon elégedetlen volt velünk. Ha valahol olvassa ezen sorokat legközelebb a vendégünk egy Green Aqua Micro Macro tápra :) Hátha sikerül egy fokozatot javítani kicsit elégedetlenre :)

A bolti akváriumaink minőségét nem zúztátok le, ennek örülünk és megpróbáljuk kimaxolni idén a mutatót :)

4 ember úgy gondolta, hogy a vevők igényének megértése kiszolgálása átlag alatti. Úgyhogy ti értetek fogunk dolgozni idén, hogy ez megváltozzon (y)

Köszi tényleg :):couchpotato::cool::cigar:
 
Jah és 150+ kitöltött kérdőív érkezett, amit ezúton is köszönök. :)

4 ember úgy gondolta, hogy a vevők igényének megértése kiszolgálása átlag alatti. Úgyhogy ti értetek fogunk dolgozni idén, hogy ez megváltozzon (y)
Lehet hogy nem ugyanabba a boltba járunk?:pompous:
 
Back
Oldal tetejére