• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos [2015. Jan 31 ] HAC 2014 Díjátadó (Törökbálint)

Minden új szerzeményem már az új lakhelyének vizében van (echinodorus, sziámi algázó márnák, endlerek) szépek, egészségesek köszönet értük @Luigi13 -éknak, a GA-s fiuknak, és @kopikon156 -nak is.
Az út (és az egész nap) viszontagságait jól viselték, bízok benne, hogy ezután is rendben lesznek.
 
Nagyon klassz volt az esemény, köszönöm mégegyszer a lehetőséget, és az elismerést...;) Érdekesnek tartottam nagyon az akik elemzéseit, és a zsüritagok különböző látásmódját, pontozási elveit. @ozzy-nak csak annyit üzennék, hogy "glugggy-gluggy...lecsúszott... bitang volt...most már jóóóó! :) " ;)
 
;)
HAC_d_ja_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nagyon jól éreztem magam, ha ma nem olvadt volna el a hó, akkor fehér lett volna a karácsonyom! A hűtőszekrény teteje (ami az akváriumot hűti most is éppen) tele van pakolva a cuccokkal amiket kaptam! De bevallom a taps esett a legjobban, még soha nem tapsoltak meg! Zavarban is voltam rendesen, vörös fej, még szerencse, hogy a hősugárzók fénye miatt nem látszott :happy:
Pálinkából sajnos ki kellett maradnom, de legközelebb nem viszek jogsit :)
 

Hasonló topikok

Válaszok
350
Megtekintések
46K
Back
Oldal tetejére