• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Esetleg valaki megy Gyál felől? (M5->M0) Vagy esetleg Pestimre-Boráros tér vonalon?
Az asszonynak itthon kell hagynom majd az autót, busszal meg nadzson messze van (majdnem 2 óra).
 
Vajon Lewis barátunk csak azért nem jelentkezik, mert olyan helyen nyaral ahol nincs net?
Irjuk fel Őt is a listára, nehogy lemaradjon! ( ha mégsem tudna jönni, akkor majd lemondja )
Megoldható ez így, Viktor?
Esetleg a berendezős bulira is?
 
A jelentkezést itt is lezártuk, de azért ha jó idő lesz 1-2 ember még elfér
Sajnos a későn döntők közé tartozom :D de ha ne adj Isten valakinek addig közbejönne valami és visszamondaná akkor Én szívesen 1 személlyel azaz jómagammal emelném a díszes társaság fényét ;)
És végre valahára eljutnék már hozzátok :rolleyes:
 
Sajnos a későn döntők közé tartozom :D de ha ne adj Isten valakinek addig közbejönne valami és visszamondaná akkor Én szívesen 1 személlyel azaz jómagammal emelném a díszes társaság fényét ;)
És végre valahára eljutnék már hozzátok :rolleyes:

Úgy látom, Piga lemondta, szerintem helyette beférsz. ;)
 
Sajnos megint nem sikerült elintéznem,hogy szabad legyek..köszönhetően a szabadságolásoknak..így nem tudok menni!
Valakit írjatok be helyettem! :(
 
dear GA team, lehet már tudni, mik lesznek a peremfeltételek? fás, köves, hány kőből, csapatjáték vagy egyéni, etc ?
 
Back
Oldal tetejére