• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Okvetlenül jelentkeznék, ha beférek még a keretbe.

Persze, örömmel látnánk (y)

Desszertet, házi süteményt lehet vinni?:love:

Szerintem ennek nem csak mi örülnénk. Sokan leszünk és egy jó házi sütinél nincs is jobb. Egyből otthon érzi magát az ember :)

Spontán szavazás esetén én is a köves verzió mellett tenném le a voksomat.

Egy picit időt még hagyunk, de úgy látom többen szavaznának a kövesre.

Pl.mindenkinek mindenből ugyanaz lehetne, azt ki-mit-tud belőle összevarázsolni adott idő alatt.

Ötletnek nem rossz, de ha sokan lennénk kevésbé változatosak lennének az akváriumok a végén.


Marci reakciója alapján eszembe jutott az is, hogy idén lehetnének csapatok. Hasonlóan a Scaper's Dayhez.
3 ember csapatonként. Ott helyben sorsolással húznánk ki ki hova tartozik. És akár picit rövidebb időt adva az építéshez.
Vagy fix 1 perc válogatás. 1 perc tanácskozás :) 2 perc építés.

Esetleg a kiszelektált anyagokból 1 embernek kell építeni, aki nem vehet részt a válogatásban :)

A csapatos móka szerintem jobb eredményt is hozhat. És azok akik esetleg kicsit félve ugranak neki is bátrabbak lehetnek többedmagukkal.

Bármilyen mókára nyitottak vagyunk. A lényeg, hogy mindenki jól érezze magát.
Lehet megpróbálok egy egyen pólót csináltatni az eseményre..... de ezt még nem igérném 100%-ra. Mert ugye több dologtól függ.
 
"Marci reakciója alapján eszembe jutott az is, hogy idén lehetnének csapatok. Hasonlóan a Scaper's Dayhez.
3 ember csapatonként. Ott helyben sorsolással húznánk ki ki hova tartozik. És akár picit rövidebb időt adva az építéshez.
Vagy fix 1 perc válogatás. 1 perc tanácskozás :) 2 perc építés."

Esetleg néhány vetélkedőben látottak alapján minden csapat választhat három-három meghatározó elemet (kő, fa, növény, aljzat, ... bármi) egy általatok meghatározott körből és erre az alapra oldaná meg az alkotását.
Csak egy ötlet;)
 
"Marci reakciója alapján eszembe jutott az is, hogy idén lehetnének csapatok. Hasonlóan a Scaper's Dayhez.
3 ember csapatonként. Ott helyben sorsolással húznánk ki ki hova tartozik. És akár picit rövidebb időt adva az építéshez.
Vagy fix 1 perc válogatás. 1 perc tanácskozás :) 2 perc építés."

Esetleg néhány vetélkedőben látottak alapján minden csapat választhat három-három meghatározó elemet (kő, fa, növény, aljzat, ... bármi) egy általatok meghatározott körből és erre az alapra oldaná meg az alkotását.
Csak egy ötlet;)

A végén még Geszti Pétert is meghívjuk műsorvezetőnek. Csak hogy az öregeknek meglegyen a nosztalgia feeling :)
 
Szerintem teljesen okés lenne úgy, ahogy tavaly is volt, may más kővel, de lehet seiryuval is, én nem tartom elcsépeltnek.

Esetleg lehtne annyi nehezítés, hogy _tényleg_ iwagumik készüljenek, ne csak sima köves layoutok. ;)
 
Szerintem teljesen okés lenne úgy, ahogy tavaly is volt, may más kővel, de lehet seiryuval is, én nem tartom elcsépeltnek.

Esetleg lehtne annyi nehezítés, hogy _tényleg_ iwagumik készüljenek, ne csak sima köves layoutok. ;)
ez elég komoly limit azért. akkor kellene előtte itt egy rendes gyorstalpaló, hogy mik is az igazi iwagumi kritériumai... legalábbis én ugyan olvastam róla, de nem tudnám mégse elmondani.
 
+1a fasra,de szomoru a szivem mert nem tudok ott lenni,pedig annyi mindenkivel talalkoztam volna szemelyesen is,ami kesik nem mulik remelem [emoji1]
Aki ott lesz annak jo szorakozast es eszmecseret,majd sok sok kepet az esemenyrol. Es meg egy valami nekunk akik nem tudunk ott lenni sokat jelentene majd egy csoportkep es utolag a resztvevoket nevesitni rajta. [emoji6]
 
+1a fasra,de szomoru a szivem mert nem tudok ott lenni,pedig annyi mindenkivel talalkoztam volna szemelyesen is,ami kesik nem mulik remelem [emoji1]
Aki ott lesz annak jo szorakozast es eszmecseret,majd sok sok kepet az esemenyrol. Es meg egy valami nekunk akik nem tudunk ott lenni sokat jelentene majd egy csoportkep es utolag a resztvevoket nevesitni rajta. [emoji6]
 
ez elég komoly limit azért. akkor kellene előtte itt egy rendes gyorstalpaló, hogy mik is az igazi iwagumi kritériumai... legalábbis én ugyan olvastam róla, de nem tudnám mégse elmondani.
Szerintem nem nehezebb egy szép iwagumit összerakni, mint egy szép sziklás terepasztalt.
azért írtam amúgy, mert röpködnek itt olyan dolgok, hogy elcsépeltek az ada kövek, meg elcsépelt az iwagumi, stb... közben meg itt a fórumon mennyi működő iwagumi akvárium van? 2?? Vagy még ennyi sem? az összes többi az köves terepasztal jellegű. Ez nem degradálás lenne a részemről, ezek is szépek, csak sokan nincsenek tisztában a fogalmakkal. És pont ezért lenne szerintem jó egy ilyen tematikus workshop, hátha egy kicsikét népszerűsítené ezt az eléggé elhanyagolt stílust. :)
Ilyen workshopra úgysem nyerni megy az ember, hanem tanulni. :) :p
Már persze rajtam kívül... :D :D :D
 
Szerintem nem nehezebb egy szép iwagumit összerakni, mint egy szép sziklás terepasztalt.
azért írtam amúgy, mert röpködnek itt olyan dolgok, hogy elcsépeltek az ada kövek, meg elcsépelt az iwagumi, stb... közben meg itt a fórumon mennyi működő iwagumi akvárium van? 2?? Vagy még ennyi sem? az összes többi az köves terepasztal jellegű. Ez nem degradálás lenne a részemről, ezek is szépek, csak sokan nincsenek tisztában a fogalmakkal. És pont ezért lenne szerintem jó egy ilyen tematikus workshop, hátha egy kicsikét népszerűsítené ezt az eléggé elhanyagolt stílust. :)
Ilyen workshopra úgysem nyerni megy az ember, hanem tanulni. :) :p
Már persze rajtam kívül... :D :D :D

ezért írtam, hogy legyen legalább egy fogalmakat tisztázó poszt. és nem csak annyi, hogy melyik főkőnek meg másodlagos kőnek mi a neve...
 
valami ehhez hasonlót olvastam már vagy háromszor, talán viktor régi blogján, vagy nigroén volt, de most nem találom... de ettől még nem lettem iwagumi szakértő. :)
 
valami ehhez hasonlót olvastam már vagy háromszor, talán viktor régi blogján, vagy nigroén volt, de most nem találom... de ettől még nem lettem iwagumi szakértő. :)

Háát szerintem ennél sokkal többet az elvről nem kell tudni, tanulmányozni kell egy rakat iwagumi akváriumot, a többi már rajtad múlik. Szerintem.
 
az könnyen beszél, aki kiráz a hátsó zsebéből egy contest 3. helyezett iwagumi háromszöget! :D
 
Elkapkodtam a jelentkezést sajna,mert párom utólag felhívta a figyelmem,hogy esküvőn leszünk.(nem az enyémen:p)Ezért nem foglalnám azt az egy helyet ha valaki beugrana.:)
Ui:inkább tologatnám veletek a köveket,mint a sok kaját:D
 
Back
Oldal tetejére