• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos [2013. Dec 15 ] HAC 2013 díjátadó ünnepség (Törökbálint)

Szia ,te csináltad azt a gyors vízcserét a GA-ban vasárnap.:)Megkérdezhetem tőled ,hogy uj vagy esetleg a csapatban???És milyen posztot töltesz be ???(n):)(csak azért kérdezem mert itt a fórumon látom új vagy,de a vízcsere profin ment:notworthy:)

Nem kicsit gyors a srác! Pár hete mikor bent voltam, kérdeztem tőle van-e karácsonyi moha? Mire a mondatot befejeztem, elmagyarázta miért jobb nekem a jávai, és a cucc már ott is csücsült a zacsiban a pulton :):) Egyébként tényleg jobb lett.
 
Sziasztok,

Nálatok is zavar van az erőben?
Pontosabban a

Hungarian Aquascaping Contest (HAC) - Galéria

linken nekem csak a 3 "mintafotó"látható, semmi több.Ha belemegyek a kategóriába,akkor is csak uaz a 3 van.
Nálam van a bibi?Próbáltam Chrom-val,firefoxal,expl...semmi
Köszi
(bocs, ha rossza a hely)
Szia! Ebben az esetben nincs zavar az erőben, mert elég sok böngészőre let optimalizálva van a site, pl. (chrome, safari, opera, ie, firefox, flock). Ha a képekrak kattintasz, akkor megnézheted a győztes akikat és a vabit, ha az allatta lévő bármelyik szöveges linkre bögsz, akkor lehet bemenni az adott oldal galériájába. ;)
 
Pár hete mikor bent voltam, kérdeztem tőle van-e karácsonyi moha?

Amikor bejöttél ide hozzám,láttál olyan táblát a házamon, "Nigger hulla tároló"? - Tudod, én nem...
- Válaszolj légy szíves... - Láttál olyan táblát a házamon, hogy "Nigger hulla tároló"?
- Nem. Nem láttam. - És tudod, hogy miért nem láttál?
- Miért? - Mert nincs ilyen tábla.
 
Amikor bejöttél ide hozzám,láttál olyan táblát a házamon, "Nigger hulla tároló"? - Tudod, én nem...
- Válaszolj légy szíves... - Láttál olyan táblát a házamon, hogy "Nigger hulla tároló"?
- Nem. Nem láttam. - És tudod, hogy miért nem láttál?
- Miért? - Mert nincs ilyen tábla.
Egy jó Pulp Fiction? :D
 
gy jó Pulp Fiction? :D

Tudom, illik kiírni az idézet forrását, de annyira közismert, hogy eltekintettem tőle :D

Safranek: Jelentés a keresett személyről, uram. Cincinatus több száz éve halott, történelmi alak, akit miután visszavonult a közéletből, az eke mellől hívtak vissza a szenátusba. Mint az közismert.
Mr. Tájfel: Közismert? Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb.

:D:D:D
 
Amikor bejöttél ide hozzám,láttál olyan táblát a házamon, "Nigger hulla tároló"? - Tudod, én nem...
- Válaszolj légy szíves... - Láttál olyan táblát a házamon, hogy "Nigger hulla tároló"?
- Nem. Nem láttam. - És tudod, hogy miért nem láttál?
- Miért? - Mert nincs ilyen tábla.

Vazz, rájöttem, hogy azért nem ismerős ez nekem, mert angolul néztem :D
 
Tudom, illik kiírni az idézet forrását, de annyira közismert, hogy eltekintettem tőle :D

Safranek: Jelentés a keresett személyről, uram. Cincinatus több száz éve halott, történelmi alak, akit miután visszavonult a közéletből, az eke mellől hívtak vissza a szenátusba. Mint az közismert.
Mr. Tájfel: Közismert? Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb.

:D:D:D

cinci... cinci... nem ismerős. valami új ügynök? talán az idegenrendészetnél?
 
rynepe5y.jpg


a7apugez.jpg
 
Back
Oldal tetejére