• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ 2013.11.29 Fekete péntek - Akciók - Elindult

miluu

Kertész szaki
Szerintem sikeres volt, ahogy a fekete péntek, mint esemény is sikeres a világban. Nem hiába na. Ezek a kezdeményezések onnan indultak ahol az zibéj, Amazon, stb született. Ők tudják mitől megy a kereskedelem.
Tudtátok, hogy az USA-ban ezen az 1 napon vásárolják meg az emberek a kari ajándékok felét? Teljes őrület. :wideyed:

Itthon nincs ilyen hagyománya még és nem is biztos, hogy meghonosítható maradék nélkül, de minden ilyen kezdeményezés, ami a vevőknek jó, csak jó lehet.
Rengeteg érdeklődés vásárlás volt, sokan jó üzleteket kötöttek. Szerintem hagyományt csinálunk belőle a GA-ban. Úgyhogy jövőre is BF!

Addig gyúrunk még, hogy idegnyugtatók nélkül is ki tudjuk szolgálni a stresszes rohamot :) :D

Tegnap néztem a tévében a híradót, és ott mutatták hogy az amcsik mit művelnek ilyenkor, és hogy akkora a tolongás hogy sokan már csütörtökön kinyitnak az akcióa árakkal :D persze érthető ha sok helyen 80%-os akciók vannak...
utána meg bejelentette a kiscsaj hogy pénteken van/volt a ne vásárolj semmit nap is xD

letsgodisco

Szakértő
Szakértő
13+-+1

Oldal tetejére