• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ 2013.11.29 Fekete péntek - Akciók - Elindult

vapega

Kertész szaki
Az arany a legnagyobb akciók és válságok közepette is atomstabil

Felhívnám a figyelmed az utóbbi 3 hónapra :)

GoldChart.ashx

miluu

Kertész szaki
És a boltba lesznek az igazi csemegék amire mindenki várt ! Eredeti ADA termékek!!!
Attistól kell kérni és igazi pult alóli csemege.
Ne legyetek szégyenlősek ;)
Akkor ezeket nem is lehet rendelni? :(
Pedig jól nézne ki a polipos láda az Anubias alatt :D

Izabella

Kertész szaki
Csak azok lesznek amik a fekete péntek alatt vannak?összesen 124 terméket találtam. ami nincs készleten az is? vagy még lesz felrakva valami?????? ha nem akkor nem valoszinü hogy fent maradok éjfélig

vapega

Kertész szaki
Megy valaki mostanság esetleg a GA-ba XIV. XV. ker. környékéről? Sajna a melóm miatt nem tudok kijutni, itt a környéken el tudnék szaladni a cuccért, ha lenne valaki olyan jó és elhozná (természetesen kifizetem a rendelést csak el kéne hozni)

nebula

VIP kertész
hát a RO cuccból mennyi volt? mert reggel kilencre már egy darab se... tudtam én, hogy meg fogom szívni... :)

aquAta

Főkertész
Esetlag 2213?

"* A termék nem érhető el a kért mennyiségben. 1 darabot előrendelésbe vettünk."

nebula

VIP kertész
olyat lehet, hogy ma megrendelem, de nem postára, hanem holnap átvételre a boltban?

na, nevermind, túlvagyok a megrendelésen:)

Utoljára módosított:

stevo

VIP kertész
Vik!
Most akkor fel lehet használni a pontokat, vagy sem? :) Itt írtad, hogy igen, de a webshop-ban írva vagyon, hogy elvileg nem?! :whistle:
Jó lenne egy kis pénzmagot otthagyni. :D

Oldal tetejére