• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

200 Liter Növényes

Ha azt nézzük,6 fok így is úgy is.De ha beteszek még egy ventit,akkor 8,ha még egyet 10.Modjuk,ha kisebb venti,akkor csak egy fokonként csökkenne.

...csak eltűnődtem,tényleg nagyon meleg van...
De jó is lenne,ha így működne a hűtés.
 
tibicuk said:
...csak eltűnődtem,tényleg nagyon meleg van...
De jó is lenne,ha így működne a hűtés.
Az 'akvárium hűtése' topicban volt valami kütyü amivel olyan volt mint egy hűtőszekrény és egy szűrő kombinációja... na ide már olyan kell, vagy sok-sok ventillátor, de az is 10x... ma az autóban menet közben volt, hogy 40fokot mutatott... :wtf:
 
Eltört a JBL Cristal Prof E1500 szűrőm kerámiatengelye. Visszaraktam, megy így is a szűrő, viszont szeretnék venni egyet, de sehol nem találok. Van-e valamilyen másik szűrőtípus pl. eheim amelynek a kerámiatengelye megegyezik a JBL méretével. Mert eheim- tengelyt találtam a Green Aqua- ban. Vagy tudja- e valaki hol találhatok ilyet?
A hozzászólásokat előre is köszi.
 
Nigro said:
Tudunk neked rendelni, de sajnos csak forgórésszel együtt van ilyen a JBL-nek. Nem garis már?
Ha érdekel írj az info@Green Aqua-ra

De garanciás még. Na de az hogyan működik? Mire megérkezik a másik addig mivel menjen a szűrő?
Egyáltalán hol kell jelezzem hogy hé eltört a cucc és garanciás...??
 
DobraPeter said:
Nigro said:
Tudunk neked rendelni, de sajnos csak forgórésszel együtt van ilyen a JBL-nek. Nem garis már?
Ha érdekel írj az info@Green Aqua-ra

De garanciás még. Na de az hogyan működik? Mire megérkezik a másik addig mivel menjen a szűrő?
Egyáltalán hol kell jelezzem hogy hé eltört a cucc és garanciás...??

Írj privit és megbeszéljük a teendőket. Kit keress, mit mondj stb ;)
 
Nigro said:
DobraPeter said:
Nigro said:
Tudunk neked rendelni, de sajnos csak forgórésszel együtt van ilyen a JBL-nek. Nem garis már?
Ha érdekel írj az info@Green Aqua-ra

De garanciás még. Na de az hogyan működik? Mire megérkezik a másik addig mivel menjen a szűrő?
Egyáltalán hol kell jelezzem hogy hé eltört a cucc és garanciás...??

Írj privit és megbeszéljük a teendőket. Kit keress, mit mondj stb ;)

Ez itt off, de nekem nagyon rossz tapasztalatom volt a magyar nagykerrel. Nekem szerencsére csak a rotortartó fülei törtek le, így amíg nem jött csak azt nem tudtam takarítani, de az volt vagy 2-3 hónap legalább.
 
Jelenlegi állapot:

13195085_73cbb881d16ddb5230bf0edfed6fe4c4_m.jpg

13195069_798f01882b2646da2b8f3ff13bc2527a_m.jpg

13195099_c589cbd3032c114529bb7c119b423043_m.jpg


És ami müködteti:

13195075_ed00323a090a1a18f15cd6db97c3f3b4_m.jpg
 
Gratula azért szépen összeállt az aki :clap: , bár ahogy olvasom volt kaland elég, de nagyon szép lett, a növények is jó ütemben növögetnek kicsit belehúznak és teljes formában lessz a medencéd !
 
w-rig said:
Gratula azért szépen összeállt az aki :clap: , bár ahogy olvasom volt kaland elég, de nagyon szép lett, a növények is jó ütemben növögetnek kicsit belehúznak és teljes formában lessz a medencéd !


Jól látod, szerintem mindenen keresztül mentem ezzel az akival már :) de sokat tanultam mindenből. Ha most kezdenék neki nemkevés bosszúságot megspórolnék. Ja és nemutolsósorban nemkevés pénzt is :)
 
DobraPeter said:
w-rig said:
Gratula azért szépen összeállt az aki :clap: , bár ahogy olvasom volt kaland elég, de nagyon szép lett, a növények is jó ütemben növögetnek kicsit belehúznak és teljes formában lessz a medencéd !


Jól látod, szerintem mindenen keresztül mentem ezzel az akival már :) de sokat tanultam mindenből. Ha most kezdenék neki nemkevés bosszúságot megspórolnék. Ja és nemutolsósorban nemkevés pénzt is :)


Ne csüggedj én is így kezdtem, :lol: igaz még most sem megy minden tökéletesen de hát az ismeretlen mindig tartogat meglepetéseket, bár minden infó rendelkezésre áll de akkor is. egyébként tényleg szép lett megérte a kitartás csak így tovább :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére