• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

20 literes akváriumhoz bútor

Ha mégis a gyári, bútorboltos vonalon akarsz maradni és a fiók+ajtó vonalat megtartani, akkor ezt javaslom (hasonlít a legelső linkelt bútorhoz és fele annyiba kerül): Norton K1D1S komód
Illetve a fürdőszobai bútorok szekcióban lehet még alkalmasakat találni, EZ is csinos pl...

Ajaj, elkezdtem keresgélni hasonlót, mint amit utolsóként linkeltél és találtam egyet, amibe a párom is beleszeretett első látásra :oops:

Ez lenne az: Szekrényke

Nem olcsó, de tömör fából van és a méretei ideálisak. És hát ugye a párom is nagyon támogatná :D

Vélemény?
 
Ezek szerint a teherbírással nem lesz probléma. Még van egy jelölt amit élőben megnézek, de ha nem lesz perfekt, akkor megrendelem ezt a szekrénykét :) Így mindenki boldog lesz...
 
Helyzetjelentés :) Már majdnem megrendeltem a csinos kisszekrényt, amikor is megmértem ismét a helyet ahová be kell férnie és kiderült, hogy nem férne be :) Így végül egy olcsóbb, de pofás fürdőszobai szekrényt vettem akciósan. Egyből kapott hátra plusz merevítést. A szekrény nem lapraszerelt volt, de a furnér hátlap pont úgy van rögzítve, hogy a 18-as bútorlap szépen belesimul a hátoldalon. Egy 60X20 bútorlap lett úgy kettévágva, hogy a szekrény felső részén belső rögzítés lett az oldalfalakhoz és a tetőhöz, alul pedig kívülről lett rögzítve. Kapott új fogantyút és lábakat is, mert a gyári elég gagyi volt. Plusz a dőlés megelőzése miatt, a mellette álló komódhoz is rögzítettem 2 ponton a szekrényt. Úgy érzem nem lesz gond a stabilitással :) Az akvát a következő vízcserénél teszem rá, remélem egyből szintben lesz és nem kell a lábakon állítgatni.

Köszönöm a tanácsokat, a bútor kérdés megoldva :)
 
Back
Oldal tetejére