• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2 - Level

Most be van rendezve az akva, nem tudom már berakni a növények alá. Majd ha újraindul csak akkor kerülhet be. Csak még nem láttam ilyet és megütötte a szemem. Ha kell majd gondolok rátok ;).
 
Íme a végső (verseny fotós) növénylista Botond kedvéért:

Micranthemum sp. ’Monte Carlo’
Ludwigia sp.
Staurogyne repens
Lomariopsis lineata
Hemianthus micranthemoides
Bacopa caroliniana
Didiplis diandra
Microsorum pteropus ’Narrow’
Vesicularia dubiana(Taxiphyllum barbieri)’Christmas’
Vesicularia dubiana(Taxiphyllum barbieri)’Flame’
Anubias barteri ’Nana’ / ’Petite’
Bolbitis heudelotti
Limnophilla aquatica
Hottonia palustris
Fissidens fontanus
Willow moss
Alternanthera reineckii ’Mini’
Ammania sp. ’Bonsai’
Blyxa japonica
Hydrocotyle tripartita ’Japan’
+ amik nem látszanak: Saururusok, Marsillea, Glossostigma, Riccardia, Rotala, Pogostemon erectus

Remélem nem hagytam ki semmit!:eek::ROFLMAO:
Az esetleges elírásokért előre is elnézést kérek!

Niki
Sziasztok.
Most olvastam végig a naplótokat, jól eltelt a délután. Azt akartam kérni hogy írjátok meg milyen növények vannak benne, de látom megelőztek.
Csak ismételni tudom a többieket, gyönyörű volt. Gondolom növényetek nem maradt.
Ez egy Holland tipusú akvárium? Készül helyette új?
Évi
 
Szia!

Köszi az elismerést! Mi is nagyon szerettük, tényleg a szívünk csücske volt. A növények egy része bekerült az új scape-be, amit a naplók közt megtalálsz "Devotion" néven, egy jó része meg már jó néhány másik akváriumot ékesít. Nem Hollandnak készült, de a végén már eléggé hasonlított rá. Bár nem követtük a szigorú szabályait.

Niki, Attila
 
Utólagos engedelmeddel,én már eredményhirdetés előtt beállítottam háttérképnek a laptopon ;) Nagy gratula, nem semmi aki.
 
Sziasztok!bocs hogy itt kérdezem,de csak itt tudok még írni.a ti red moor fátok amit eladnátok mitől olyan sötét?az enyémek vöröses barnás szinűek kb 1 év áztatás után is.köszi.
 
Sziasztok!bocs hogy itt kérdezem,de csak itt tudok még írni.a ti red moor fátok amit eladnátok mitől olyan sötét?az enyémek vöröses barnás szinűek kb 1 év áztatás után is.köszi.
Hát, nem vagyok szakértő, de nő van szőke is és barna, meg fekete is.
Tán ez a gond...
 
Back
Oldal tetejére