• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 160 literes low tech

Köszi szépen a gratulációt Cecska és Viktor.Nemsokára megyek ki hozzátok a Shopba és legózom össze a köveket,dekorokat és pár új növényt az új látvány megvalósításához ;)
Remélem tudok majd lépni egy lépcsőt.A következő is Low Tech lesz,a cél egy letisztultabb forma elérése :thumbup:
 
Jó ránézni egy ilyen egészségtől kicsattanó akváriumra,úgy meg főleg hogy lowtech.Gratulálok,kíváncsian várom a folytatást-újítást. :clap:
 
Köszi szépen Srácok a gratulációkat :thumbup:
Sikeres 2012-es akvakertész évet kívánok mindenkinek ;)
 
atti76 said:
Nagyon szép, üde aki lett belőle kérem szépen! :thumbup:
Köszi szépen atti76,remélem a te kis :D :cool: kádad is kicsattan és gyakran használod az előteredbe az önjáró :mrgreen: fűnyírót
 
Egy kis szavazást szeretnék Tőletek kérni.
Erősen gondolkodok,hogy lecseréljem a serpákat az új berendezésnél.Szép halacsok,csak kicsit nagynak találom őket.
Színezetben a pirosas tetszik,így a másik hal amire váltanák az Amanda lazac.Ők kisebbek is és jobban rajban úsznának ;)Úgy 30-35 db-ot tennék be.
Szerintetek maradjak a serpáknál, vagy váltsak az Amandákra :roll: ,velük az arányokat tudnám kicsit eltolni(nagyobb hatás)Elég ennyi bele ha váltok :?:
Köszi a segítséget ;)
 
Szerintem ez attól függ, milyen lesz az uj setup, ezt pedig csak te tudhatod... ;) Ha valami dzsungeles téma, akkor szerintem simán maradhat, ha viszont valami iwagumi, akkor lehet jót tenne a csere. Sok sikert az új setuphoz! :thumbup:
 
Szia Attila!

Szerintem csak akkor, ha finomabb levélzetű növényekkel telepítesz!
Egyébbként szerintem elég az általad gondolt mennyiség!

Sok sikert hozzá!
Várjuk a képeket!

A.ttila
 
Köszi a választ Tomdelonge és Kavicsos Atti!Igen,alapjaiban marad a dzsungeles-fás elrendezés.Valóban az iwagumis,finom fűszerű növényes akvába raknak inkább Amanda lazacokat.Velük is finomítva az összképet.Valóban lehet hogy elvesznének a növények dzsungelében(túl kicsik lennének :roll: )
Vagy valakinek még valami észrevétele a halválasztási dilemmámmal kapcsolatban :?:
 
Az akvárium ebben a formájában befejezte a pályafutását :(
Délben kint voltam a shopban,jó nagy volt a nyüzsi :) Megvettem a cuccokat az új arculat kialakításához.A scape kialakításának segédkezésében és a jó tanácsokért külön köszönet Cecska mesternek :clap: Remélem többé-kevésbé sikerült összehoznom a megbeszélt dolgot :roll:
Viktornak is köszönet a sp.Japánért :thumbup:
Most nem rég fejeztem be az új aki összedobását,de előtte a régit szétbombázni :shock: Hát úgy 14-től 01-ig ügyködtem,jó 11 órát :shock:
Nagyon fáradt vagyok,ideje lepihenni.Ha valaki segítene abban,hogy hogyan lehet a befejezettek közé betenni az aki naplóját azt megköszönném :thumbup:
Mert az új más néven fog futni ;)
Köszi
 
svarci2 said:
Az akvárium ebben a formájában befejezte a pályafutását :(
Ha valaki segítene abban,hogy hogyan lehet a befejezettek közé betenni az aki naplóját azt megköszönném :thumbup: Vagy,hogy működik :?: :?:
Mert az új más néven fog futni ;)
Köszi
Valaki légyszi :oops:
 
Szia!

Nem áthelyeződik a napló (itt marad), hanem ott is csinálsz neki egy Befejezett naplót (nyitsz egy új témát), amibe az aki adatait, leírását és képeket raksz.
 
Ramen said:
Szia!

Nem áthelyeződik a napló (itt marad), hanem ott is csinálsz neki egy Befejezett naplót (nyitsz egy új témát), amibe az aki adatait, leírását és képeket raksz.
Köszi szépen,értem :thumbup:
 
svarci2 said:
svarci2 said:
Az akvárium ebben a formájában befejezte a pályafutását :(
Ha valaki segítene abban,hogy hogyan lehet a befejezettek közé betenni az aki naplóját azt megköszönném :thumbup: Vagy,hogy működik :?: :?:
Mert az új más néven fog futni ;)
Köszi
Valaki légyszi :oops:

Én ma szóltam Viktornak és simán átdobta a régi naplóm a befejezettek közé!
 
talachi said:
svarci2 said:
svarci2 said:
Az akvárium ebben a formájában befejezte a pályafutását :(
Ha valaki segítene abban,hogy hogyan lehet a befejezettek közé betenni az aki naplóját azt megköszönném :thumbup: Vagy,hogy működik :?: :?:
Mert az új más néven fog futni ;)
Köszi
Valaki légyszi :oops:

Én ma szóltam Viktornak és simán átdobta a régi naplóm a befejezettek közé!

Köszi az infót,de már mindegy,csináltam neki egy új témát a befejezettek között.Néhány sort írtam és pár képet is bedobtam a kezdetektől a szétszedés előtti utolsó napokig.
 
Back
Oldal tetejére