• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

ma ismét szembesülnöm kellett a korlátaimmal: a pár hónapja vásárolt gyönyörű üveg skimmert az első tisztítás alkalmával jól összetörtem... 😡 úgyhogy végleg eldőlt ez a skimmer dilemma is az oceanfree javára, szavaznotok sem kell már róla... 😂
íme egy mai kép, alga alig van és minden növény remekül érzi magát! 😊
View attachment 152902
Szerintem ezt direkt neked találták ki.
link
Az ára soknak tűnik, de cserébe örök élet +1 nap.
 
megvolt a szokásos heti vízcsere plusz takarítás. kikerült kb 15 tő blyxa, 4-5 tő reinickii mini és 5-6 tő nimphoides hydrophilla taiwan...
az alga teljesen eltűnt, hatékonyak a garnélák, otok, csigák ellenük! 😁

hamarosan csinálok egy nagyobb visszavágást, átalakítást, és áttérek a vékony tápozásra, hogy kipróbáljam, milyen, ha még pirosabbak a piros növények... 😊 rengeteg gyönyörű, egészséges növény fog kikerülni, amikre előjegyzést felveszek, sajnos az eladó és ingyen elvihető topicokban nincs jelentkező mostanában a növényekre...

aztán már csak fotózni kellene megtanulnom... 🤣🤣🤣

CDCEE98B-E21D-44C5-A328-3843B526EEAD.jpeg
 
Utoljára módosított:
Ültess elé egy meztelen nőt! 😂😂😂
mondták már neked, hogy sajátos humorod van? 🤣
de a viccet félre téve, még az is lehet, hogy tényleg megcsinálnám és nem csak beszélnék róla... 🤣
viszont egy figyelmeztetést már kaptam a fórum tulajdonosaitól a 18+-os vicceim miatt és nem szívesen adnám fel a profilomat, ha már ennyi időt és hozzászólást áldoztam rá...
 
Utoljára módosított:
mondták már neked, hogy sajátos humorod van? 🤣
de a viccet félre téve, még az is lehet, hogy tényleg megcsinálnám és nem csak beszélnék róla... 🤣
viszont egy figyelmeztetést már kaptam a fórum tulajdonosaitól a 18+-os vicceim miatt és nem szívesen adnám fel a profilomat, ha már ennyi időt és hozzászólást áldoztam rá...
Az évek, meg a rutin. Azért írtam mert mi mással lehetne még a látványt javítani? Nincs mit már azon csinálni, úgy jó ahogy van... Vagy épits egy újat. 😉
 
@B_Tamás ,az még egy üveg. Ezt nem bontani....! 🙂
ezt egyelőre nem bontom, mert most nagyon tetszik. 😊 sajnos fotózni nem tudok, ezért az itt feltöltött képek nem adják vissza a valóságot. 😁
további üvegek viszont nem lesznek, mert nincs sem hely a lakásban, sem időm továbbiakra. viszont a kerti tó - akárcsak egy szép dézsa - ötlete továbbra is foglalkoztat... 🤣🤣🤣
 
Én is ezt mondom, és reménykedek hátha megjön @B_Tamás barátunk "kedve" az áhított 3-400 litereshez. szerintem igazán meglephetné magát :D (és minket :D ) ami jól megy azt nem szabad abbahagyni :)
a 300-400 litereshez a kedvem még mindig megvan! biztos vagyok benne, hogy nagyon szép lenne! a 120 literes helyén el is férne, viszont idén még nem vágok bele, mert előbb egy medencét építek a kertbe... 😁 jövő nyáron már abban szeretnék fürdeni, nem pedig a gyerekek fémvázas medencéjében... 🤣
a medence után viszont jöhet majd a 300-400 literes növényes... 😊😊
 
Back
Oldal tetejére