• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

szétcsaptam egy seyriu követ és beküldtem a darabjait a faágak alá, továbbá egy kicsit összébb ültettem a növényeket, hogy jobban érvényesüljön a szigetes elrendezés... 🤔
valaki megtaníthatna rendes fotót csinálni, mert a telefonommal csak erre vagyok képes... 🙏
95D97D3F-9D79-40FC-9E5A-B7A2ABB5AE65.jpeg
 
bajvan! 😱😱😱
egy hete cseréltem az 5 kg-os co2 palackot erre megint kifogyott... 😥
szerintetek mi lehet a gond?
A) jól átvertek és majdnem üres palackot kaptam
B) jó béna vagyok, mert úgy szereltem össze a rendszert, hogy egy hét alatt elszivárgott az összes co2
🤔🤔🤔🤣
A majdnem üres palackot azt te sem gondolod komolyan? Egy majdnem üres palack ami 1hét alatt elfogy, az látszik a reduktoron... nincs benne 60 bár nyomás csak 20 vagy 30. Inkább nem húztad meg rendesen az anyát. Nekem is 3x rá kell feszítenem mikor összerakom, mert hallani ha sziszeg.
 
A majdnem üres palackot azt te sem gondolod komolyan? Egy majdnem üres palack ami 1hét alatt elfogy, az látszik a reduktoron... nincs benne 60 bár nyomás csak 20 vagy 30. Inkább nem húztad meg rendesen az anyát. Nekem is 3x rá kell feszítenem mikor összerakom, mert hallani ha sziszeg.
Nem, amig van folyekony co2 a palackban addig a nyomas ugyanannyi.
 
Back
Oldal tetejére