• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

Szerintem ha neked úgy tetszik akkor kell bele a kő, +1 "szín" jól mutat. :) ha nem versenyre készíted akkor ilyen egyszerű :D de vigyázz minél tovább van bent annál nehezebb kivenni :D
Így is úgy is gyönyörű, úgyhogy jó hogy gyakran töltesz fel képet :) ilyenkor én is úgy vennék pár növényt meg otot. jól betanítottad őket hogy mindig mutassák magukat a képeken :ROFLMAO:
 
Szerintem ha neked úgy tetszik akkor kell bele a kő, +1 "szín" jól mutat. :) ha nem versenyre készíted akkor ilyen egyszerű :D de vigyázz minél tovább van bent annál nehezebb kivenni :D
Így is úgy is gyönyörű, úgyhogy jó hogy gyakran töltesz fel képet :) ilyenkor én is úgy vennék pár növényt meg otot. jól betanítottad őket hogy mindig mutassák magukat a képeken :ROFLMAO:
köszönöm! 😌
adok én neked növényt szívesen, nem győzöm metszeni őket... 😊
az otok szerencsére jól érzik magukat, mindig tele a hasuk, pedig enni nem is kapnak 🤣
 
igen, ezt kérdeztem szombaton, hogy szerintetek kell-e oda... köszönöm a voksot és az elismerést! 😊😊
Ne hallgass senkire! Ez a Te akváriumod, úgy nézzen ki, ahogy neked tetszik!

Az a kő, nagyon zavaró ott középen. Hiába van benne a rengeteg szebbnél-szebb növény, állandóan a világos kőre irányul a tekintetem. Mágnesként vonzza a figyelmet. Vagy több ilyen kő kellene bele, vagy ez az egy se.
 
Utoljára módosított:
Már megérte betenni, hogy ilyen diskurzust generált.... 🤣
Tamás kolléga ért hozzá, hogyan népszerűsítse a naplóját :ROFLMAO: lassan a tagok fele ezen a kövön vitázik :ROFLMAO:
adok én neked növényt szívesen, nem győzöm metszeni őket... 😊
Köszönöm szépen a felajánlásod :) egy kicsit messze vagy, meg most a jelenlegieket stabilizálnám előbb. de egyszer majd összefuthatnánk, hátha addigra már viszonozni is tudom :)
 
08B6C15F-5096-433F-A496-B8762879F4FB.jpeg

a purigent kiszedtem ma a szűrőből és megpróbálkozom a regenerációjával, szurkoljatok kérlek, hogy sikerüljön... 😊
az otok és a garnélák jól vannak, a víz ph-ja 5.9 és 6.2 között van, a kő nem befolyásolja, úgyhogy várom a kő sorsát illető további szavazatokat, mert a szavazás állása egyelőre döntetlen... 🤣
 
View attachment 148169

a purigent kiszedtem ma a szűrőből és megpróbálkozom a regenerációjával, szurkoljatok kérlek, hogy sikerüljön... 😊
az otok és a garnélák jól vannak, a víz ph-ja 5.9 és 6.2 között van, a kő nem befolyásolja, úgyhogy várom a kő sorsát illető további szavazatokat, mert a szavazás állása egyelőre döntetlen... 🤣
Dugd el a bokrok mögé!
Akkor benn is marad, meg nem is látszik. Mindenkinek igaza lesz ! :giggle:
 
Back
Oldal tetejére