• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

Sziasztok! A világítás vezérlése maradt a régi külső vezérlő, és azzal vannak az új szalagok indítva és leállítva? Van valami szofisztikált “reggeli” fényerő nővelés, és esti csökkentés?
 
maradt az eredeti táp plusz dimmer, nekem nem volt előtte sem vezérlőm. viszont ha te szalagot cserélnél, a vezérlőd a napfelkeltét napnyugtát továbbra is tudná, csak a holdfényed veszne el, mert szerintem vétek lenne a kék és piros szalagot nem kicserélni 95 cri 5730-as hideg fehér szalagokra... gondolj bele, kb másfélszer annyi lenne a fényed ereje és még a színvisszaadás is sokkal jobb lenne...
 
maradt az eredeti táp plusz dimmer, nekem nem volt előtte sem vezérlőm. viszont ha te szalagot cserélnél, a vezérlőd a napfelkeltét napnyugtát továbbra is tudná, csak a holdfényed veszne el, mert szerintem vétek lenne a kék és piros szalagot nem kicserélni 95 cri 5730-as hideg fehér szalagokra... gondolj bele, kb másfélszer annyi lenne a fényed ereje és még a színvisszaadás is sokkal jobb lenne...
Határozottan érdekes a felvetés, múlt hét óta ott motoszkál bennem, amikor említetted a tervet a Nana-k átvételekor. A megvalósítás utáni eredmény még inkább késztet a változtatásra. Mennyire volt macerás a barkács része? Mint említettem nem érzem magam Macgyvernek (szerencsére vannak cimborák akik láttak már forrasztópákát)
 
mivel már egy jó ideje algamentes az akvárium, új lakók költöztek a meglévők mellé, így a jelenlegi állomány: 13 oto, 4 farokfoltos fonalalgázó, 2 sziámi algázó és kb 25 taitibee garnéla... kiváncsi vagyok a garnélák fognak-e szaporodni... 😊
 

Attachments

  • 58FC1367-9073-4C63-A5BE-643A10E63335.jpeg
    58FC1367-9073-4C63-A5BE-643A10E63335.jpeg
    270 KB · Megtekintések: 70
Az első fotós bejegyzésed óta szépen megváltozott az akváriumod.
Gratulálok "Bélám" 👌

köszönöm! 😌
igen, szépen megváltozott, köszönhetően a rengeteg segítségnek, amit itt a fórumon kaptam tőletek! az egyik leghasznosabb segítség pedig pont a te naplód és a te tanácsaid voltak, amiket még korábban adtál nekem... 😊😊👍
 
köszönöm! 😌
igen, szépen megváltozott, köszönhetően a rengeteg segítségnek, amit itt a fórumon kaptam tőletek! az egyik leghasznosabb segítség pedig pont a te naplód és a te tanácsaid voltak, amiket még korábban adtál nekem... 😊😊👍
Az érdem a tiéd, mert megfogadtad a tanácsainkat.
 
Back
Oldal tetejére