• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

elektrorudi

Legenda
ma ismét szembesülnöm kellett a korlátaimmal: a pár hónapja vásárolt gyönyörű üveg skimmert az első tisztítás alkalmával jól összetörtem... 😡 úgyhogy végleg eldőlt ez a skimmer dilemma is az oceanfree javára, szavaznotok sem kell már róla... 😂
íme egy mai kép, alga alig van és minden növény remekül érzi magát! 😊
View attachment 152902
Szerintem ezt direkt neked találták ki.
link
Az ára soknak tűnik, de cserébe örök élet +1 nap.

B_Tamás

VIP kertész
megvolt a szokásos heti vízcsere plusz takarítás. kikerült kb 15 tő blyxa, 4-5 tő reinickii mini és 5-6 tő nimphoides hydrophilla taiwan...
az alga teljesen eltűnt, hatékonyak a garnélák, otok, csigák ellenük! 😁

hamarosan csinálok egy nagyobb visszavágást, átalakítást, és áttérek a vékony tápozásra, hogy kipróbáljam, milyen, ha még pirosabbak a piros növények... 😊 rengeteg gyönyörű, egészséges növény fog kikerülni, amikre előjegyzést felveszek, sajnos az eladó és ingyen elvihető topicokban nincs jelentkező mostanában a növényekre...

aztán már csak fotózni kellene megtanulnom... 🤣🤣🤣

CDCEE98B-E21D-44C5-A328-3843B526EEAD.jpeg

Utoljára módosított:

B_Tamás

VIP kertész
Ültess elé egy meztelen nőt! 😂😂😂
mondták már neked, hogy sajátos humorod van? 🤣
de a viccet félre téve, még az is lehet, hogy tényleg megcsinálnám és nem csak beszélnék róla... 🤣
viszont egy figyelmeztetést már kaptam a fórum tulajdonosaitól a 18+-os vicceim miatt és nem szívesen adnám fel a profilomat, ha már ennyi időt és hozzászólást áldoztam rá...

Utoljára módosított:

Burney

Főkertész
mondták már neked, hogy sajátos humorod van? 🤣
de a viccet félre téve, még az is lehet, hogy tényleg megcsinálnám és nem csak beszélnék róla... 🤣
viszont egy figyelmeztetést már kaptam a fórum tulajdonosaitól a 18+-os vicceim miatt és nem szívesen adnám fel a profilomat, ha már ennyi időt és hozzászólást áldoztam rá...
Az évek, meg a rutin. Azért írtam mert mi mással lehetne még a látványt javítani? Nincs mit már azon csinálni, úgy jó ahogy van... Vagy épits egy újat. 😉

B_Tamás

VIP kertész
@B_Tamás ,az még egy üveg. Ezt nem bontani....! 🙂
ezt egyelőre nem bontom, mert most nagyon tetszik. 😊 sajnos fotózni nem tudok, ezért az itt feltöltött képek nem adják vissza a valóságot. 😁
további üvegek viszont nem lesznek, mert nincs sem hely a lakásban, sem időm továbbiakra. viszont a kerti tó - akárcsak egy szép dézsa - ötlete továbbra is foglalkoztat... 🤣🤣🤣

B_Tamás

VIP kertész
Én is ezt mondom, és reménykedek hátha megjön @B_Tamás barátunk "kedve" az áhított 3-400 litereshez. szerintem igazán meglephetné magát :D (és minket :D ) ami jól megy azt nem szabad abbahagyni :)
a 300-400 litereshez a kedvem még mindig megvan! biztos vagyok benne, hogy nagyon szép lenne! a 120 literes helyén el is férne, viszont idén még nem vágok bele, mert előbb egy medencét építek a kertbe... 😁 jövő nyáron már abban szeretnék fürdeni, nem pedig a gyerekek fémvázas medencéjében... 🤣
a medence után viszont jöhet majd a 300-400 literes növényes... 😊😊

Oldal tetejére