• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

Csekkold a szavazást, van több kő opció is! ;)
Nem tudom hogy mre gondolsz.
A @B_Tamás kérdésében ez van
"azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy az akvárium szebb lenne-e szerintetek több fa és/vagy több kő felhasznàlásával?"
De most a jelenlegi helyzetbe, csak egy kő van. Az én részemről, az most nem illik oda. Ha több lenne, más lenne a helyzet.
A nem-és szavazatom hangsúja, ára a mostani 1 kőre vonatkozik.
 
Nem tudom hogy mre gondolsz.
A @B_Tamás kérdésében ez van
"azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy az akvárium szebb lenne-e szerintetek több fa és/vagy több kő felhasznàlásával?"
De most a jelenlegi helyzetbe, csak egy kő van. Az én részemről, az most nem illik oda. Ha több lenne, más lenne a helyzet.
A nem-és szavazatom hangsúja, ára a mostani 1 kőre vonatkozik.
@Ádám_ régi naplójára mutat a link. Katt oda, majd tekerd a tetejére, ott a szavazás. 😉
Szerk. : Itt. De még itt is görgess a hozászólások fölé. 🙂
 
View attachment 148169

a purigent kiszedtem ma a szűrőből és megpróbálkozom a regenerációjával, szurkoljatok kérlek, hogy sikerüljön... 😊
az otok és a garnélák jól vannak, a víz ph-ja 5.9 és 6.2 között van, a kő nem befolyásolja, úgyhogy várom a kő sorsát illető további szavazatokat, mert a szavazás állása egyelőre döntetlen... 🤣

A garnélák - ha az ő voksuk is nyom a latban - azt mondanák, nekünk baromira kő' az a kő! 😁
 
Back
Oldal tetejére