• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Jelenleg így néz ki az akvárium.

A Hyphessobrycon flammeus - Lángvörös pontylazacoknak keresek új lakhelyet. Nincs velük semmi gond, csak másik fajtát szeretnék tartani és újabb nagy méretű akváriumot már nem csinálhatok. A 3 bőven elég. :)

Keresek kis méretű akváriumot, cserébe piros, sárga, vadas garnélát tudok adni és vízinövényeket.
Ilyesmit:
45*24*30
40*25*30
50*25*30
 
Utoljára módosított:
Nekem ezzel az a bajom, hogy egyenlőre még nem fejlődött ki az érzékem, hogyan is rendezzem el a hardscape-et. :(
Ami a vidón van, nagyon bejön, el is kezdtem pakolgatni a dobozban lévő köveket, de az eredmény inkább egy kőtúrkálóra emlékeztet. :oops:
 
Nekem ezzel az a bajom, hogy egyenlőre még nem fejlődött ki az érzékem, hogyan is rendezzem el a hardscape-et. :(
Ami a vidón van, nagyon bejön, el is kezdtem pakolgatni a dobozban lévő köveket, de az eredmény inkább egy kőtúrkálóra emlékeztet. :oops:
Néha nekem is fura némelyik hard scape, de a növényesítéssel már egészen más. A James Findley videón is azt néztem, hogy mennyi követ pakol bele az akváriumba és hogyan. Aztán elrendezte a növényeket és a végeredmény láttán leesett az állam.

Szerintem nekik van valami hetedik, nyolcadik érzékük az ilyenekhez. Persze kreativitás, térlátás, tervezés, gyakorlat is van mögötte. Vagy csak szimplán tehetségesek...:D Ők már építéskor látják a végeredményt.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére