• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Ezt a vékony hosszú levelű növényt a jobb szélen hogy is hívják? Ez a crispulata? Látszólag még nem is olyan vészesen nagy, még nem érte el a teljes magasságát, vagy már ritkítod a levélzetét?
Szép a palustrisod!(y) Nálam a vörös levelű nem nem akarnak szépek lenni...:unsure: Mi a titkod? Beszélsz hozzájuk?:D És szépek azok a lazacok is! Garnélák hogy viszonyulnak hozzájuk?
 
Ezt a vékony hosszú levelű növényt a jobb szélen hogy is hívják? Ez a crispulata? Látszólag még nem is olyan vészesen nagy, még nem érte el a teljes magasságát, vagy már ritkítod a levélzetét?
Szép a palustrisod!(y) Nálam a vörös levelű nem nem akarnak szépek lenni...:unsure: Mi a titkod? Beszélsz hozzájuk?:D És szépek azok a lazacok is! Garnélák hogy viszonyulnak hozzájuk?
Úgy tudom az a cryptocoryn crispulata. Lemértem egy levelét mikor levágtam, 50 centis volt :D. Volt ilyen a 30 literes akváriumban is régebben.
Ez régebben high tech aki volt, de egy hónapja visszaállítottam low tech- re. Most 36w világít, előtte 96w. Egyelőre tartja a színét a Palustris.
A lazacok? Túlzottan jó formában vannak, mindig tele a pocijuk.Még nem láttam eggyet sem vadászni a garnikra. Eddig....
 
Tegnap elmentem az új GA üzletbe. Nagyon szép, tágas. Remekül fog kinézni, ha berendezik majd az akváriumokat.
Vettem 3 növényt:
Anubias Gracilis-ez ebbe az akváriumba került.
A másik 2 növény:a tropicás dobozos tápoldatost vettem, jó sok növény volt benne.
Staurogyne repens
Ranunculus inundatus.
Ezekből mindhárom akváriumba tettem, kíváncsi leszek különböző körülmények között hogyan fejlődnek.
Leszedtem a szűrőcsőről a szivacsot, mert nagyon visszafogta a szűrőt.
20180504_212115.jpg 20180504_212024.jpg 20180504_212017.jpg 20180504_212049.jpg 20180504_212100.jpg
 
Utoljára módosított:
Fonal ide, ecset oda, nagyon szép kis akvárium ez is, és szemmel láthatóan mindenki jól is érzi magát!
Melyik a nyerő, az Eheim vagy az Odyssea skimmer? Miért ez került ide, a másik meg a kisebb kockába a kékhez?
 
Fonal ide, ecset oda, nagyon szép kis akvárium ez is, és szemmel láthatóan mindenki jól is érzi magát!
Melyik a nyerő, az Eheim vagy az Odyssea skimmer? Miért ez került ide, a másik meg a kisebb kockába a kékhez?
Az Odyssea skimmer az Áprilisi akváriumban beszippantott egy csomó halat. Sajnos 4 db Hengeli razbóra elpusztult. Egyébbként az Odyssea erősebb, mint az Eheim. Liter/órában többet forgat. Ebben az akváriumban az Endlereken kívül nagyobb méretűek a halak, a pontylazacok is megnőttek. Az Eheim most az Áprilisiban van, nem a kékeknél.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére