• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Úgy döntöttem megcsinálom a Dél-Amerikai biotópot. Mellette lesz egy Ázsiai is. Ez a 112 literes lesz az amerikai, a 64 literes pedig az ázsiai-nem vették meg, hiába hirdettem. Ezzel egyidőben megszűnik a 30 és a 22 literes, az itthoni béke megőrzése miatt. A 112 l low tech, a 64 l high tech akvárium lesz. A Dél-Amerikaiba muszáj lesz egy kivételt tennem-ez pedig a garnéla lesz, ami ugye ázsiai. Majd nyár- ősz környékén tervezem az indítást. Addig ebben gyönyörködök, mert szép lett. :rolleyes::love:
 
20180331_222126.jpg

Kiszedtem 2 db fát az akváriumból, mert később szükségem lesz 2 fajta növényre és azokat akarom szaporítani.
Ezeket:
Ludwigia Palustris
Heteranthera Zosterifolia.

Történt egy kis baleset is-megijedt az Ezüst Molly és kiugrott az akváriumból. Visszaraktam, kicsit porcicás lett. Remélem nem lesz baja.
Kicseréltem a co2 diffúzort tisztára.
Holnap vízcsere, csövek takarítása.
 
View attachment 52688

Kiszedtem 2 db fát az akváriumból, mert később szükségem lesz 2 fajta növényre és azokat akarom szaporítani.
Ezeket:
Ludwigia Palustris
Heteranthera Zosterifolia.

Történt egy kis baleset is-megijedt az Ezüst Molly és kiugrott az akváriumból. Visszaraktam, kicsit porcicás lett. Remélem nem lesz baja.
Kicseréltem a co2 diffúzort tisztára.
Holnap vízcsere, csövek takarítása.

Na, hogy van Mollyka az ugrást követően?
Képzelem, miket mesél azóta a többieknek, hogy egy kis ideig volt “odaát”!:ROFLMAO:

A képen észre sem venni, hogy kikerült az a két hatalamas növényes fa.:jawdrop:
 
A képen még bent vannak a fák, majd vízcsere után fotózok. A mollynak semmi baja egyelőre .

Szerk: Rosszul írtam. A fenti képen már nincsenek bent a fák.
 
Utoljára módosított:
Készülök az átrendezésre, így a Pinnatifidán és az Anubiason itt már csak amerikai növények maradtak. A többi ment a 30-as és a 22 literes akváriumba. A két kicsiből pedig majd később a 64 literesbe.

A Microsorumot beraktam a 22 literesbe, de...
20180404_141643.jpg
Ment az ingyenes topicba és hamar el is vitték.

Most ez az akvárium növekedési fázisban van. Fura, hogy nem érnek a plafonig a növények.
Ide került még a 4 fekete páncélosharcsa és a 4 endler guppi.
A parvulát tegnap kaptam, köszi @Cipo3 , be is ültettem.
20180404_211247.jpg
 
HYPHESSOBRYCON FLAMMEUS-Lángvörös pontylazac
Azt írták erről a halról hogy már nem annyira népszerű mert a bolti példányok haloványak. Ez így is van. Nálam is azok voltak, de azért megnéztem hogy kellene kinézniük.
Így:
images (1).jpeg
Most azt tudom mondani, hogy kezd egy kis színük lenni, ami az úszóknál figyelhető meg.
Ilyenek most nálam.
20180411_204846.jpg

Nagyon tettszik bennük az, hogy ha odamegyek az akváriumhoz, akkor az összes odacsődül. Remélem idővel még szebb színük lesz.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére