• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 100Literes mostohagyerek

Szia!

Jelenleg hány wattal világítod? Hasonló méretű akváriumot fogok újratelepíteni, hasonló feltételekkel (Faterék akváriuma, kb két hetente látom, stb..:) )


Jó látni hogy másnak is van Loricaria-ája

Nekem is van kettő, bírom őket! :)
 
Szia!

Jelenleg hány wattal világítod? Hasonló méretű akváriumot fogok újratelepíteni, hasonló feltételekkel (Faterék akváriuma, kb két hetente látom, stb..:) )




Nekem is van kettő, bírom őket! :)

Szia!

Jelenleg 1x 18W Sylvana Grolux vagy Sera Daylight, nem emlékszem pontosan melyik van benne, 9-11 és 15-22 között.
Korábban megpróbálkoztam 2 órával kevesebb, de 2 fénycsöves világítással (egy gyári tetőben volt a 2 cső) és nagyon durván beindult minden, tápozás nélkül is. Elsősorban azért kellett újraindítanom, mert a zöld neonok sem tudtak csapatba állni a dzsungelben.
Megkeresem majd a képeket, tényleg nagyon durva (és tanulásgos volt) kb 3 hónap alatt ...
 
A 100 as akváriumban is fonal bumm van, gyakorlatilag csak egy nagy zöld pamacs látszik ki .... fél2 és 3 között érte egy részen közvetlen nap az üveget és bedurrant.
Úgyis át akartam telepíteni a belsejét az Optiba, ilyenkor új napló következik?
 
Back
Oldal tetejére