• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

100 ezer bejegyzés még 2012-ben?

viktorlantos

Alapító
Admin
Danival épp nézegettük, hogy elviekben meg lehet. Napi 200-250 hozzászólás van a fórumon. 2 hét van az idei évből... kb 1000 hozzászólás hiányzik :)

Szóval megugorjuk e a 100 ezres küszöböt? Ha igen természtesen nem flood özönnel szeretnénk elérni.

A 100.000-es célra kitalálunk valami okosságot ;)

Addig is jó fórumozást mindenkinek (y)
 
Danival épp nézegettük, hogy elviekben meg lehet. Napi 200-250 hozzászólás van a fórumon. 2 hét van az idei évből... kb 1000 hozzászólás hiányzik :)

Szóval megugorjuk e a 100 ezres küszöböt? Ha igen természtesen nem flood özönnel szeretnénk elérni.

A 100.000-es célra kitalálunk valami okosságot ;)

Addig is jó fórumozást mindenkinek (y)

Alkossunk itt közösen egy akvát a GA galériába ;) Biztos nagy ötlet halmazokal bombáznák a topikot ;)
 
Sziasztok!

Most már látom hogy idén tényleg meg lesz ("Tudtam, de nem sejtettem")!

Csak az zavar egy kicsit hogy néhányan a "Tetszik" ikon helyett (vagy mellett is) folyamatosan lövik a: Jól néz ki!, Szuper lett!, (y), Stb... hozzászólásokat!
Miután mostanában nem tudok olyan aktív lenni a fórumon mint ahogy szeretnék és tényleg napi szinten százával születnek a hozzászólások, jó lenne ha csak lényeges információknak, kérdéseknek kreálnánk hozzászólást!

Főleg egy kezdő számára nem mindegy, hogy mennyi idő alatt szűri ki a 100.000 hozzászólásból a neki fontosat!
Nem jó ha nagyon felhígul az információ koncentráció!

Szóval "Hajrá!", de csak módjával!

Köszönettel!

A.ttila
 
Húú most nézem énis hogy már csak 22 hsz kell a 100 ezerhez hopp ha ezt elküldöm akkor már csak 21 :p
De hát egy ilyen pörgős fórum mellett ez nem csoda, sokszor annyi hsz-van hogy nem győzök visszaolvasni, hogy miről is van szó pontosan :D
 
Sziasztok!

Mikor lesz a buli?

Szuper ez a pörgés, de nekem már kicsit sok a napi hozzászólások száma!
Reggel 9 óta mostanra értem a végére (kivételt képez a galéria videók, amit a gyenge mobil internet miatt nem tudok megnézni lassan két hónapja), úgy hogy a héten többször is leültem fél-egy órára!
Key viszont meg lehet elégedve, a naplók szép számú (és egyre igényesebb) szaporodása miatt (azokból volt megint 5 oldalnyi elmaradásom)!

Egyébként öröm nézni a minőségi és mennyiségi ugrást a másfél évvel ez előtti csatlakozásom óta!

A.ttila
 
Mint a fórum szponzora és alapítója szeretnénk megköszönni nektek, hogy részt vettetek a 100.000-es mérföldkő elérésében, ezért a következő 24 órában minden raktáron lévő termékünket 10% kedvezménnyel tudjátok megvásárolni a következő kupon felhasználásával: AKVAKERTESZ-100EZER

Próbáltunk olyan dolgot adni, amit többen is fel tudtok használni és nem csak 1 embert jutalmazni aki éppen a beírást megtette.

A kupon mostantól felhasználható a webshopban, vagy holnap a boltban is. Csak írd be a kupon kódot a webshopban a vásárlás alatt, vagy mond meg nekünk holnap a pénztári fizetés előtt.

Köszönjük mindenkinek aki hozzájárult a 100 ezres határ eléréséhez és a fórum színvonalas tudásanyagának gyarapításához is.

100ezer.jpg
 
Én is csak gratulálni tudok és természetesen itt minden egyes embernek is gratulálni kell ,hogy részt vesz és erősíti a közöségünket ! Remélem ,hogy az elkövetkező években is megfelelő módon leszünk interaktívak és ügyesek és megmutatjuk a világnak ,hogy mi Magyarok mire is vagyunk képesek ! ;)
 
Back
Oldal tetejére