• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Journal digitális előfizetésben elérhető!

viktorlantos

Alapító
Admin
Mai naptól elérhető az Aqua Journal digitális előfizetése. Végre angolul olvashatjuk az okosságokat és az amerikai TFH Digital keretrendszerében barátságosan lapozható a magazin tökéletes minőségben.

36$ az éves előfizetés, 5$ 1 szám vásárlása.

http://www.aquajournal-digital.net

Vegyétek vigyétek :angel: :thumbup:

A hivatalos közlemény:

Thank you always for supporting ADA and Nature Aquarium Goods.

Firstly, we would like to announce you that long awaited Aqua Journal Digital Edition in English is finally available. It will be published monthly, and you have options of purchasing a single issue or subscribing it annually. The content covers most of the articles of original Aqua Journal, translated into English. The first issue is the August edition, which covers the contents in Aqua Journal Vol. 188, features the "Nature Aquarium Therapy," introducing the various healing benefits of Nature Aquarium from interviews and questionnaires. Each volume of Aqua Journal has a rich contest with interesting features and usual information for creating a beautiful layout. You could see sample pages, and purchase a copy or start subscription from below website.
 
Nah közben ki is próbáltam. 6652Ft-t hútak le 1 évre ami ne drága a nyomtatott verzióhoz képes.
Az előfizetés gyors és a magazin azonnal olvasható a fizetés után. :thumbup: :angel:
 
Belelapozva az újságba rögtön az elején megakadt ezen a szemem:
Takashi Amano said:
And we are working on numbers of plans to give people a chance of appreciate Nature Aquarium including a big urban-style aquarium gallery, wich is expected to open in spring, 2012 in a multi-function complex in Tokyo.
 
viktorlantos said:
Nah közben ki is próbáltam. 6652Ft-t hútak le 1 évre ami ne drága a nyomtatott verzióhoz képes.
Az előfizetés gyors és a magazin azonnal olvasható a fizetés után. :thumbup: :angel:

Szia! En is nezegettem, de a FAQ es PP oldalokon nem derult ki, hogy mivel/mikent lehet fizetni. (ugy tunik, hogy egy lap elofizetesi lehetosege csak regisztracio utan derul csak ki ...) Ill. ha vkinek vilagos, hogy mi a kulonbseg a "Print Subscription" es a "Digital Subscription" kozt azt megkoszonnem, ha leirna, mert a FAQ gyors atnezesevel ez nem volt tul vilagos a szamomra. :-(
 
Jaja egy felhőkarcoló tetején csinálnak egy másik galériát ha jól rémlik.

Lehet ez az egyik oka amiért idén nem beszélnek ADA szemináriumról még....
 
vinczi said:
viktorlantos said:
Nah közben ki is próbáltam. 6652Ft-t hútak le 1 évre ami ne drága a nyomtatott verzióhoz képes.
Az előfizetés gyors és a magazin azonnal olvasható a fizetés után. :thumbup: :angel:

Szia! En is nezegettem, de a FAQ es PP oldalokon nem derult ki, hogy mivel/mikent lehet fizetni. (ugy tunik, hogy egy lap elofizetesi lehetosege csak regisztracio utan derul csak ki ...) Ill. ha vkinek vilagos, hogy mi a kulonbseg a "Print Subscription" es a "Digital Subscription" kozt azt megkoszonnem, ha leirna, mert a FAQ gyors atnezesevel ez nem volt tul vilagos a szamomra. :-(


1 számos előfizetést még nem láttam. Lehet az csak az adott szám lapozgatása közben előfizethető.

A print a nyomtatott kiadás. Neked a Digital kell.
 
viktorlantos said:
vinczi said:
viktorlantos said:
Neked a Digital kell.
Igen, koszonom, kozben volt idom rendesen atfutni. Viszont Nektek mar nem volt egy nyomtatott elofizetesetek is? Csak azert, mert a coverleaf szerint akkor jogosultak lennetek az ingyenes elofizetesre is.
If you are currently a print subscriber, you are eligible for a free companion digital edition.
 
Mi más rendszerben kaptuk a magazinokat az ADA-tól nem előfizetésben. 1-2 szám múlva az is lejár és a digitális magazin miatt valószínűleg nem lesz értelme a továbbiakban a nyomtatott változatot rendelni japánul.
 
Megjelent a harmadik szám is. A mostani szám kifejezetten a karbantartásokról szól érdemes átpörgetni.
 
Aki teheti, és jól tud angolul, fizessen elő a digitális ADA Aqua Journal-ra. Én egy ideje olvasgatom. Nem mondom, hogy minden oldalon új infókat találok, de az biztos, hogy minden eddigi számban találtam több hasznos írást. Az októberi szám végén pl a vízminőségről, annak mérési metódusairól esik szó. És hogy ennek kapcsán hogy érdemes vízcseréket időzíteni. Nem csak nitrit/nitrát stb, hanem beszélnek az összkeménységről, CO2-ről ennek kapcsán pH-ról stb. Nagyon átfogó, képekkel illusztrált profi írás. Annak is jó aki már kapisgálja ezeknek a paramétereknek az összefüggését.

Nem beszélve a bemutatott, korábban neten nem látot akváriumok gyönyörű fotóiról... Szal összegezve nem hiszem, hogy bárki is csalódik benne aki beszél angolul és előfizet rá.
 
A mostani szám már alaposan belecsap a növényezés rejtelmeibe. Karbantartás stb. Én is néztem reggel. Ezt a számot korábban már láttam nyomtatott kiadásban, de most végre olvasható is. :thumbup:
 
Múlt héten én is előfizettem. :thumbup: Szuper kis infók vanna benne, de már alig várom a novemberit, hátha csöpögtetnek infót az új akikról! :mrgreen:
 
Novemberi szám!!! :clap: :clap: Jó hosszan a layout-ok berendezési anyagait (kövek, fák..), illetve azok előkészítését és elrendezését taglalja! ;)
 
attibva said:
Novemberi szám!!! :clap: :clap: Jó hosszan a layout-ok berendezési anyagait (kövek, fák..), illetve azok előkészítését és elrendezését taglalja! ;)

Huh ez a mostani elég hardcore-ra sikeredett. Aki szeretné megérteni a berendezést és tudatosabban építkezni, szerintem mindenképp érdemes átolvasnia. Nagyon sok hasznos info van benne. Csak ez az egy szám annyi infót tartalmaz a témában, amit elég nehéz lenne összeszedni a neten. :clap: :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére