• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Póló

Mekkora méretben van? :) XS,S,M,L,XL vagy hogy? :)
Update: meg van S, M, L, XL, XXL
 
Én biztos felírom magam egyre. Méretben tudtok centit mondani? M vagy S az alapján hogy mellben melyikbe férek bele... :oops: :lol:
 
Luna said:
Én biztos felírom magam egyre. Méretben tudtok centit mondani? M vagy S az alapján hogy mellben melyikbe férek bele... :oops: :lol:

Luna, küldj egy fotót a kérdéses részről és megmondom ;)
 
Én pedig jutányos áron, kézrátétellel tudom növelni a kérdéses testrész méretét.
(pénz-visszafizetési garanciát vállalok)

:twisted:
 
Tetszik, nekem is kell egy ilyen poló!!!
Képzeljétek el, mikor bemész egy ilyen polóba egy akvarisztikai üzletbe! :)
Az eladónak ugye álltalában fogalma sincs mi az az ADA , tuti azt gondolja, hogy nézd már milyen gagyi kínai cucban feszít!! :lol:
S majd talán egyszer eljön számára a felvilágosulás, ADA no1 !!! :lol:
 
Vagy nézhetjük úgy is, hogy ha máshogy nem, hát így lesz egy csomó ADA terméked. A hátadra nyomva. ;)

A hátsó részét én kicsit szerényebre csináltam volna. Pl amit az ADA szemináriumon adnak az ilyen.
Ettől függetlenül üdvözítő a lépés, ha már ilyen sok rajongója van a cégnek lehessen ilyen cuccokat is kapni.

Úgyhogy nálam ahogy szokták mondani Instant Get ;)
 
Cecska said:
Tetszik, nekem is kell egy ilyen poló!!!
Képzeljétek el, mikor bemész egy ilyen polóba egy akvarisztikai üzletbe! :)
Az eladónak ugye álltalában fogalma sincs mi az az ADA , tuti azt gondolja, hogy nézd már milyen gagyi kínai cucban feszít!! :lol:
S majd talán egyszer eljön számára a felvilágosulás, ADA no1 !!! :lol:

Ha én itt nálunk mennék be a boltba, azt gondolnák, hogy az itteni ADA bútorgyár reklámarca vagyok. :D :lol:

Azért Luna jó hogy fölvetetted ezt a kérdést. Látod nem csak az akvarisztika terén találsz segítő kezeket! :p :lol: :D
 
Egyébként nekem is fura, hogy a mindig az egyszerű dizájn-ra törekvő cég csinál egy ilyen pólót, aminek tele van rajzolva a háta. De azért kell. :D
Mintha láttam volna én anno ADA pólót, valamelyik katalógusban, vagy Aqua Journal-ban, de lehet tévedek, és az a Seminar-os volt...
 
pfu gyerekek lassan annyi GA poló kell mint ADA. Akkor még nem zárjuk be a boltot :thumbup:
Árakkal kapcsolatosan jelentkezem majd. Egyenlőre igényfelmérés van. ;) Ha megvan az ár véglegesítjük a rendeléseket.
 
Back
Oldal tetejére