• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöldséges kert

No, beteszek ide két képet, mert kezd valami érlelődni, pedig bitangul készülnöm kellene a péntek-szombati három megmérettetésre meg a két leadandó komoly nagy házival...
első @meleagris képe, amit mindenhol kerestem, csak a megfelelő helyen nem, de csak meglett:
27302500711_b6876ce8bf_b-jpg.12049.jpg

a másik pedig @keszalvo Viktor barátom képe:
maxresdefault-jpg.11497.jpg

Két látszólag egymásnak tök ellentmondó scape, de ezekből fogok kiindulni, ötleteket meríteni ha túlélem a hétvégét (ja, vasárnap reggel meg az öcsém nagyobbik fia bérmálkozik Pécelen, lehet lazítanom:banghead:)
Amit tervezek: a tető vonalára rápárhuzamosítok és a scape is jobbról balra fog emelkedni, lesz homokos rész olyan helyeken, ahova majd oda kell férni, lesz teraszos kiképzés, mert @Luigi13 -ék hollandja megfogott, lesz valami faféle, mert kötöznöm kell növényeket valamire, lesz emers rész, mert szeretem és lesznek benne olyan növények, amik szintén szeretik ezt, no meg lesz még jó sok agyalás, hümmögés, -szerintem némi sörözés agyalás közben- aztán lehet, hogy néhány teljes újragondolás is.
Szeretnék talajszinten MC-t (apropo: relatíve sok fénnyel CO2 nélkül mennyi esélyem van?), lesz kicsit fentebb parvula (kérdés ugyanaz, mint az MC-nél), lesz még fentebb crenata, hogy jöjjön ki a víz fölé;), lesz fára kötözve sok-sok microsorum, meg h. pinnatifida (mert szeretnek kikandikálni ők is a víz fölé), lesz alternathera r.mini valahol jól látszó helyen, mert @bonita23 aranyos volt, elküldte és szeretnék szép piros bokrokat belőle megtörni a sok zöldet,
Hátul lesz r. rotundifolia, mert szép és mert szeretem, ahogy szintén kimegy emersbe, tenni fogok fára, kőre fissit, riccardiát, karácsonyi mohát.
Szóval valami őskáoszt szeretnék, amiben mégiscsak lenne valami rendezőelv, kb mint az ősrobbanásban;):ROFLMAO::banghead:
Már csak idő kellene, de addig is, ha van valami hasznosítható ötlet, kérlek, írjátok meg.:)
 
Back
Oldal tetejére