• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld paradicsom

Mivel Európa összes seryu kövét felvásároltad:wideyed: kíváncsian várjuk az új munkádat.:) Világosítsál fel légyszíves hogy a seryu keménységnövelő hatása, a ph ingadozás valós probléma? Sirály az akvárium. A piros szín mestere vagy.
 
Hát igen, a seryu keményíti a vízet, a keményebb víz meg ph szempontjából stabilabb, de azért óva intenélek, hogy csak ezért felnyomd. ;)
(Nem kell rettegni tőle, legfeljebb majd kevesebbet, semennyit sem sózol útána az RO víznek...)

Tapatalk-kal küldve...
 
Mivel Európa összes seryu kövét felvásároltad:wideyed: kíváncsian várjuk az új munkádat.:) Világosítsál fel légyszíves hogy a seryu keménységnövelő hatása, a ph ingadozás valós probléma? Sirály az akvárium. A piros szín mestere vagy.
A köves scape nem a mostani lesz, hanem majd a következő. Kell még egy pár kiló, hogy értelmesen lehessen válogatni is benne. Keménységet nveli, de most csak kevés van benne, kb 12 kiló, így egy hét (10 nap) alatt 120-160 között mozog a TDS. PH ingadozás a CO2 miatt is van, de már régen nem mértem.
 
A köves scape nem a mostani lesz, hanem majd a következő. Kell még egy pár kiló, hogy értelmesen lehessen válogatni is benne. Keménységet nveli, de most csak kevés van benne, kb 12 kiló, így egy hét (10 nap) alatt 120-160 között mozog a TDS. PH ingadozás a CO2 miatt is van, de már régen nem mértem.
Amit ígértem követ nem felejtem el.
 
Back
Oldal tetejére