• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld nano

Okés, elgondolkozom azon amit javasoltál! Nekem eddig semmi tapasztalatom nincs CO2-vel, mivel nem használtam, azért is hasznos olyannal beszélnem mint Te. :)
Akkor vagy pici lesz az akvi (max. 30L) vagy ha nagyobbb, akkor lowteknőről indulok ha budget csak később engedi a CO2-őt.
 
Köszi. Ez a forma sajnos nem lett lefotózva csúcsformájában:banghead::banghead::banghead:, később pedig bontásra került. Jelenleg low tech növénytároló, nemsokára valószínűleg felszámolom. Új naplómat Hedeby néven találod meg itt a fórumon. :)
Köszi, hogy benéztél!
 
Megvolt a (régóta várt) első Rotala nyírás. Az előző scape végén már nagyon szenvedett szegény az ecset miatt, most szerencsére megint úgy nő, ahogyan kell neki.
Az Ammania is kezdi elfoglalni a helyét, már szilárdabban áll az aljzatban, aminek nagyon örülök, mert velük nagyon nem jól indítottam (saját hibámból kifolyólag).
Befogadtam pár rabszolgát, már most imádom őket. Jött az egy szál Oto mellé még pár, és plusz 1 Amano garnéla is jött. A garnélák szép pirosak, folyamatos az utánpótlás (szerencsére nem vették zokon a rescape-et), a kis apróságok már 3mm-es korban szép pirosak. :)
Ismerkedtem kicsit a fényképező makro módjával is.
(Fényképezni még mindig nem tudok... (n) de igyekszem. :D)

View attachment 9906
View attachment 9907

nem tudom valamivel jobb lett-e, minden esetre:
_________DSCN0222.JPG
 
Jobb lett, köszi! :)
Igazából (valószínűleg) az volt a hiba, hogy mivel a gyepnél rossz fehéregyensúlyt állított be a bridge gépem, illetve túlexponált, így az expozíció-kompenzációval korrigáltam, és itt is úgy felejtettem, ezért lett túl sötét.
Köszi az utómunkát! :)
Én még sajnos nem kezdtem el a szoftveres dolgokat megtanulni, úgy voltam vele, hogy majd nyáron. Aztán persze már szeptember van, a nyár meg többnyire semmittevéssel telt el. :D Na de nembaj, néha erre is szükség van. :)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
Rendes fotót még én sem csináltam akváriumról.
Valahogy nem visz rá a lélek ... (állvány, polár szűrő, raw, üveg tisztítás, stb...)
 
Őszintén megvallva pont emiatt nem készült fotó ennek a naplónak a végkifejletéről. Vizsgaidőszakban nem maradt energiám sem és motivációm sem a fotózásra.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére